2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاحالا نشده که من جواب نداده باشم😐

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2731

یا خودشون میگیرن فک میکنن خیلی شاخن یا عقدهای 

والا من یکیو میشناسم مشکلی هم نداشتیم چند بار سلام فرستادم سین کرد جواب نداد منم کلا شمارشو حذف کردم عقدهای

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
یا خودشون میگیرن فک میکنن خیلی شاخن یا عقدهای  والا من یکیو میشناسم مشکلی هم نداشتیم چند بار س ...

خوب کاش بیاد بگه چرا اینکارو کرده یعنی خواسته باهات قطع رابطه کنه😞😞😞

2738
با کس حال نکنم دیر سین میزنم خودش دک شه یا توهینی کرده باشه پیاماشو سین نمیکنم سینم کنم جوابشو نمیدم ...

افرین دیگه دلیلش همون حال نکردن با شخصه دیگه یجورایی همون دک کردن میشه

حوصلشونو ندارم، کسایی که زیاد سوال میپرسن، میخوان از همه‌چی سردر بیارن، اوضاعشون بد نیست ولی همش میگن نداریم نداریم و همش مینالن، یا وقتی جواب بدیم دیگه بیخیال نمیشن و میخوان چندساعت چت کنن... اونم من با دوتا بچه کوچیک که اصلا وقتشو ندارم... واسه همین پیام این افرادو باز نمیکنم

دوتا 💙پسرام💙 تموم دنیام💋
خوب کاش بیاد بگه چرا اینکارو کرده یعنی خواسته باهات قطع رابطه کنه😞😞😞

حتمن تازه به دوران رسیده است

برام مهم نیست توضیحشم نمیخوام والامرض داره دوقطبیه بعد مدتی که محلش نزارم و درگیرش نشم  خودش گورش پیدا میشه زنگ میزنه 

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
حتمن تازه به دوران رسیده است برام مهم نیست توضیحشم نمیخوام والامرض داره دوقطبیه بعد مدتی خودش گورش ...

اونوقت که زنگ میزنه دوباره تحویلش میگیری جوابش رو میدی یا مثل خودش رفتار میکنی

اونوقت که زنگ میزنه دوباره تحویلش میگیری جوابش رو میدی یا مثل خودش رفتار میکنی

نه دیگه جوابشو نمیدوم و قطع رابطه میکنم من عروسک خیمه شب بازیش نیستم هروقت بخواد بیاد هر وقت بخواد بره یبار جوابشو داده باز پرورو شده 

چون این مساله خیبی باب شده

اره یا بیشعوره که بدون دلیل ج نده

یا بالاخره بحثی دعوایی چیزی بوده

من یکی هست همش خوبی کردم بهش

حتی شوهرش که عقدن الان و عشقش بود رو هم من اینارو به هم رسوندم

کلی کارای دیگه براش کردم اما 

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2706