2726
عنوان

واردها به اینستا لطفا بیاین

102 بازدید | 17 پست

سلام دوستای گل

یه سوال دارم 

User name اینستا . بعدا قابل تغییره ؟ 

و سوال بعد بهم نخندین من نداشتم اینستا

اون user name همون اسمی هست که در پروفایلمون نمایش داده میشه ؟ 

سایت گروه تحقیقاتی عباس منش برای هر مشکلی عالیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نام کاربری بارهاو بارها قابل تغییره مردم سرچ‌کنن اسمت رو پیج تو براشون میاد سوال دیگه ای بود درخدم ...

سلام گلم ممنون 🌹🌹

همون user name رو سرچ کنن . براشون میره ؟ سپاس

سلام عزیزم خاهش میکنم  مثلا تو قسمت ذره بین که قسمت سرچ هستش  اسم پیج شما مثلا(bahar2595 ...

ممنونم گلم . ببخشید پیج من الان می خوام شخصی باشه ولی اگر چند سال بعد بخوام کاریش کنم همون پروفشنال کاری هست دیگه ؟ درسته ؟ میشه همین پیجمو بعدا کاریش کنم ؟ 

ممنونم گلم . ببخشید پیج من الان می خوام شخصی باشه ولی اگر چند سال بعد بخوام کاریش کنم همون پروفشنال ...

خاهش میکنم

بله میشه کاریش کنید ،تو نمایه ها باید برین قسمت شخصی یا بیزینس 

الان که شخصیه، بعدا باید تیک بیزینس رو بزنید احتمالا ازتون ایمیل میخاد 

پیجتون کاری میشه اونطوری

خاهش میکنم بله میشه کاریش کنید ،تو نمایه ها باید برین قسمت شخصی یا بیزینس  الان که شخصیه، بعد ...

الان اکانتم رو با ایمیلم ساختم . ولی تو قسمت تنظیماتش پروفشنال زده که نمیدونم منظور چی هست 

اگر کاری باشه گفتید بیزنس میشه . درسته ، ؟ 

پروفشنال نمیدونم چی میشه 

خیلی ممنونم راهنمایی کردین 🌸🌸🌹🌹🌹

بله بیزینس میشه  خاهش میکنم  پروفشنال ینی پیج تخصصی

خیلی ممنونم دوست خوبم . یه سوال دیگه هم داشتم ‌هر کسی که منو فالو میکنه منم باید فالو بک کنم . اخه من نمیدونم اون شخص چه پستهایی قبلا گذاشته یا در اینده میزاره برا همین هم دوست ندارم فالو بک کنم هم زشت میدونم ک فالو بک نکنم طرف رو  

خیلی ممنونم دوست خوبم . یه سوال دیگه هم داشتم ‌هر کسی که منو فالو میکنه منم باید فالو بک کنم . اخه م ...

خاهش میکنم عزیزم 

پیجت که خصوصیه درخواست هرکسیو بازنکنی بهتره 

اونایی که میشناسیو فالو کنی خوبه و اونایی که فالوت کردن بک ندادی هم اشکال نداره بابا 

خاهش میکنم عزیزم  پیجت که خصوصیه درخواست هرکسیو بازنکنی بهتره  اونایی که میشناسیو فالو ک ...

عزیزم پیجم رو خصوصیش نکردم . چون می خوام فالوور زیاد باشه که بعدا که اگر خواستم کاریش کنم ‌ فالوورام زیاد باشن . از چه نظر میگی گلم که درخواست هرکسی را باز نکنم . 

عزیزم پیجم رو خصوصیش نکردم . چون می خوام فالوور زیاد باشه که بعدا که اگر خواستم کاریش کنم ‌ فالوورام ...

پیجت حصوصی باشه و یه پست داشته باشی بهتره 

شما میری یه پست رو میبینی لایک میکنی اون طرف هم میاد پستتونو لایک کنه میبینه پیج خصوصیه و بهت درخاست میده کم کم فالوراتون زیاد میشه .

از این نظر که شاید یکنفر بیشعور باشه کامنت بد بزاره یا دایرکت بده و اینا 

2706