2733
2734
عنوان

حاجت دارا 😍بدویید بیاد

92 بازدید | 10 پست

قبل ازاینکه پیام را باز کنید هرچیزی که آرزو دارید ازخدا بخواهيد

كامل بخوانش

(✨استغفرالله✨)

(✨استغفرالله✨)

(✨استغفرالله✨)

(✨استغفرالله✨)

(✨استغفرالله✨)

(✨استغفرالله✨)

(✨استغفرالله✨)

(✨استغفرالله✨)

(💐سبحان الله💐)

(💐سبحان الله💐)

(💐سبحان الله💐)

(💐سبحان الله💐)

(💐سبحان الله💐)

(💐سبحان الله💐)

(💐سبحان الله💐)

(💐سبحان الله💐)

(💐سبحان الله💐)

(💐سبحان الله💐)

(💎لااله الاالله💎)

(💎لااله الاالله💎)

(💎لااله الاالله💎)

(💎لااله الاالله💎)

(💎لااله الاالله💎)

(💎لااله الاالله💎)

(💎لااله الاالله💎)

(💎لااله الاالله💎)

(💎لااله الاالله💎)

(💎لااله الاالله💎)

(💓الله اگبر💓)

(💓الله اكبر💓)

(💓الله اكبر💓)

(💓الله اكبر💓)

(💓الله اكبر💓)

(💓الله اكبر💓)

(💓الله اكبر💓)

(💓الله اكبر💓)

(💓الله اكبر💓)

(💓الله اكبر💓)

(🍀ربي اغفرلي🍀)

(🍀ربي اغفرلي🍀)

(🍀ربي اغفرلي🍀)

(🍀ربي اغفرلي🍀)

(🍀ربي اغفرلي🍀)

(🍀ربي اغفرلي🍀)

(🍀ربي اغفرلي🍀)

(🍀ربي اغفرلي🍀)

(🍀ربي اغفرلي🍀)

(🍀ربي اغفرلي🍀)

(🌾الحمدلله🌾)

(🌾الحمدلله🌾)

(🌾الحمدلله🌾)

(🌾الحمدلله🌾)

(🌾الحمدلله🌾)

(🌾الحمدلله🌾)

(🌾الحمدلله🌾)

(🌾الحمدلله🌾)

(🌾الحمدلله🌾)

(🌾الحمدلله🌾)

(🌙سبحان الله وبحمده🌙)

(🌙سبحان الله وبحمده🌙)

(🌙سبحان الله وبحمده🌙)

(🌙سبحان الله وبحمده🌙)

(🌙سبحان الله وبحمده🌙)

(🌙سبحان الله وبحمده🌙)

(🌙سبحان الله وبحمده🌙)

(🌙سبحان الله وبحمده🌙)

(🌙سبحان الله وبحمده🌙)

(🌙سبحان الله وبحمده🌙)

(☀سبحان الله العظيم☀)

(☀سبحان الله العظيم☀)

(☀سبحان الله العظيم☀)

(☀سبحان الله العظيم☀)

(☀سبحان الله العظيم☀)

(☀سبحان الله العظيم☀)

(☀سبحان الله العظيم☀)

(☀سبحان الله العظيم☀)

(☀سبحان الله العظيم☀)

(☀سبحان الله العظيم☀)

............................

*•.¸.•*بِسْمِ اللهِ الْرَّحْمَنِ الْرَّحِيمِ*•.¸.•*

قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ ۩۞ اللَّهُ الصَّمَدُ   ۞لَمْ يَلِدْ وَلَمْ يُولَدْ   ۞وَ لَمْ يَكُن لَّهُ كُفُوًا أَحَدٌ   ۞

۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞

۞ قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ   ۞ مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ    ۞وَ مِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ  ۞وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ    ۞ وَ مِنْ شَرِّحَاسِدٍ إِذَا حَسَد

۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞

قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ النَّاس   مَلِكِ النَّاس  إِلَهِ النَّاس  مِنْ شَرِّ الْوَسْوَاسِ الْخَنَّاس  الَّذِي يُوَسْوِسُ فِي صُدُورِ النَّاسِ   مِنَ الْجِنَّةِ وَالنَّاس

۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞

بـسـم الله

ـ ا لـعـز يـز

- ا لـجـبـا ر

- ا لـمـتـكـبّـر

- ا لـخـا لـق

- ا لـبـا ر ئ

- ا لـمـصـو ر

- ا لـغـفـا ر

- ا لـقـهّـا ر

ـ ا لـو هـا ب

- ا لـر ز ا ق

- ا لـفـتـا ح

- ا لـلـطـيـف

- ا لـخـبـيـر

- ا لـحـلـيـم

- ا لـعـظـيـم

- ا لـغـفـو ر

- ا لـشـكـو ر

- ا لـعــلـي

- ا لـكـر يـم

- ا لـمـجـيـد

السلام عليكم

و رحمة الله

و بركاته

طرح قراءت سوره مبارکه کوثر به نیت  براورده شدن حاجات  سهم شما سه مرتبه و ارسال به دوستان و گروهاتون،لطفا قطع کننده ی زنجیر نباشید!

🌺❤🌺👇👇🌺❤🌺👇👇🌺❤🌺👇

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِيمِ /إِنَّا أَعْطَيْنَاكَ الْكَوْثَرَ/ فَصَلِّ لِرَبِّكَ وَانْحَرْ/ إِنَّ شَانِئَكَ هُوَ الْأَبْتَرُ

🌺❤🌺❤🌺❤🌺❤🌺❤🌺❤🌺

اللَّـهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّد وآلِ مُحَمَّد.

🌺❤🌺❤🌺❤🌺❤🌺❤🌺❤ن🌺❤

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
عالی بود ممنون عزیزم⁦♥️⁩

فداتشم💞

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@یامنجےعالم    

@طنین68    

بخونید بچه ها . حس خوبی داره 😊

حاجت روا بشید انشاالله 

💜 مامان 1400🌻《وخدایی که به شدت کافیست》 *هر وقت خیلی بهت سخت گذشت و نا امید شدی و رسیدی ته خط مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه   ♡خدا هست ♡   تمام درها هم بسته باشد☆تو تنها امیدی  خداوند آنجا که راه نیست راه میگشاید  وهرگز دیر نمیکند فقط کافیست بدانیم  ♡اومیبیند♡میداند♡میتواند♡   من ایمان دارم که تو هوام و داری  به خاطر معجزه قشنگی که بهم نشون دادی هزاران بار ازت ممنونم .    دوسِت دارم خداجون   ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ 《گیریم که من هنوز اختر نشدم  ؛ یکسال دگر گذشت و مادر نشدم ؛  افسوس و صد افسوس که ناکام هستم ؛ در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》  ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡  خدا جونم منتظر معجزه بعدی هستماااااا😉😉😉 عاشقتم خدا جون💜 قربونت برم خدا جووونم معجزه بعدی هم نشونم دادی دیگه تا ۳ نشه بازی نشه   ازت میخوام سومی دیگه نینی جونم باشه  مرسی که هستی خدای مهربونم😊
2728
@یامنجےعالم     @طنین68     بخونید بچه ها . حس خوبی داره 😊 حاجت روا ...

الهی توهم حاجت روا بشی عزیز دلم💞

الهی توهم حاجت روا بشی عزیز دلم💞

انشاالله گلم 

خیلی واقعا زحمت کشیدی برای این تاپیک 

امیدوارم به همه آرزوهای قشنگت برسی 😙

💜 مامان 1400🌻《وخدایی که به شدت کافیست》 *هر وقت خیلی بهت سخت گذشت و نا امید شدی و رسیدی ته خط مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه   ♡خدا هست ♡   تمام درها هم بسته باشد☆تو تنها امیدی  خداوند آنجا که راه نیست راه میگشاید  وهرگز دیر نمیکند فقط کافیست بدانیم  ♡اومیبیند♡میداند♡میتواند♡   من ایمان دارم که تو هوام و داری  به خاطر معجزه قشنگی که بهم نشون دادی هزاران بار ازت ممنونم .    دوسِت دارم خداجون   ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ 《گیریم که من هنوز اختر نشدم  ؛ یکسال دگر گذشت و مادر نشدم ؛  افسوس و صد افسوس که ناکام هستم ؛ در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》  ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡  خدا جونم منتظر معجزه بعدی هستماااااا😉😉😉 عاشقتم خدا جون💜 قربونت برم خدا جووونم معجزه بعدی هم نشونم دادی دیگه تا ۳ نشه بازی نشه   ازت میخوام سومی دیگه نینی جونم باشه  مرسی که هستی خدای مهربونم😊
@یامنجےعالم     @طنین68     بخونید بچه ها . حس خوبی داره 😊 حاجت روا ...

مرسی گلم عالی بود ان شالله حاجت روا بشی عزیزم

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه روزی به هدف هام میرسم ☺💫

فدات خوشگلم 🌹

2738

مرسی گلم

ایشالا خدا صدامونو بشنوه و من هم به ارزوم برسم

🩵اگه حاجتی داری بگو برات آیه الکرسی بخونم💙برای خوشبختی و  آرامش منم اگه خواستید دعا کنید🤍 اگه راضی هستی لطفا برام یه سوره یس بخون 🙏🏻🩵بهم بگو  تا من هم در مقابل لطفت برات یه تسبیح صلوات بفرستم💙

الهی حاجت روا بشی💞

مرسی گلم ایشالا خدا صدامونو بشنوه و من هم به ارزوم برسم

ایشالله عزیزمالهی معجزه زندگیتو ببئنی