2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

و دوستان هنوز مشغول سفر و مهمانی. 

خواهرشوهرم ابله خر برداشته اومده ۴۰ تا خونه رو گشته مهمونی من از زمستون پارسال هیج جا نرفتم  مهمونی  یکی دیگه شون رفته اثرانگشت زده دستشم نمیشوره کوفتم میخوره میاد خونه منم  نمیدونم خود ویروس کرونان اینا 

همش هم گیر میدن ب مردم  بیچاره مردم دوست خانوادگی ما امریکا زندگی میکنن هرهفته م مهمونی میگیر ...

بابا شبکه ورزش، داشت ورزش سه گانه رو نشون میداد.. بصورت زنده..همه ی مردمشون بودن فقط ماسک داشتن... ایران داره مردمش رو با این وحشت دادن ها میشکه

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
2728
اره امارشون درست نیست بعدم چراایران اینقدرکشتارداره کشورهای دیگه که اون قدررعایت نمکنن کشتارشون کمتر

دییقا این برای منم سواله ایران فقط ادم ها دارن میمیرن

گفتم ب یکی از خانوما دوست خانوادکی ما امریکا زندگی میکنن هرهفته م مهمونی دارن کلی م خوشن

2738
عزیزم ب زودی مرسیه ب روزی 900 نفر  میدونی چرا؟؟؟؟؟ البته نمیگم اول اینکه کسی باور نمیکنه دوم ا ...

همین حالاشم روزی ۱۰۰۰ نفر هست دکتر مردانی گفت آماری که هر روز میدن رو دو و نیم برابر کنین،  بگو حالا چیزی اگه میدونی

مامان‌‌‌‌ ۲ تا پسر ناز ، رادین و رادمهر ، خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی ... اگه امضامو خوندی لطفا" یه صلوات واسه شادی روح بابام بفرست ... 
ایرانی ها مگه از مسافرت و خوشگذرانی دست میکشن😏

همونجام همینه اونام قرنطینه نیستن 😑

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 
ایرانی ها مگه از مسافرت و خوشگذرانی دست میکشن😏

عزیزم دختر عموی من ترکیه اس

اونجا همه چی به راهه.. فقط دولتشون گفته رعایت کنید.. اینقد وحشت دادن ب مردم اصلا عادی نیست 

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
2706