2726
عنوان

تا حالا برا اندامتون بهتون تیکه پروندن ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3633 بازدید | 182 پست
میشه بگی چجوری کم کردی  منم از بچگیم چاق بودم هیچوقتم نتونستم لاغر کنم.تو مدرسه کسی باهام دوست ...

کاش هیکل تورو داشتم ۶۲کیلوام بالا نمیرم

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰
به من میگن ماشالا به ......ماشالا به .......بیشعورا

🤣🤣🤣🤣جدیدآ مد شده این تیکه 

اره همه مردا فقط‌میگن‌ماشالله

یاامام رضا(ع)❤باهرنگاهت آقا قلب من پرشده از آرامش.من این حال قشنگ نوکری رو تا آخر عمر میخوامش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چطور لاغر کردی تروخدا ب منم بگو. توی چند وقت لاغر شدی 35 کیلو کردی؟ 

عزیزم با رژیم کتوژنیک بیشتر بر پایه چربی سالم و پروتئین و سبزیجات مثل گوشت و مرع و تخم مرع و پنیرپیترا و سبزیجات و غیرع

اصن گرسنگی نداره ورزشم نمیخاد

همه توضیح بدم تو این تاپیک کامل گفتم بخونید و اینکه 
2728
بستگی به نگاهت داره .به من بگن فک می کنم تعریفه و خوش حال میشم چون همیشه اضافه ورن دارم😁

منم همیشه کمبود وزن ولی اهمیت نمی دم😝

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂

حالا جالبه من خدایی هیکلم خوبه حالا خودم نمیگم اطرافیان میگن کلا پایین تنم پره و شکمم ندارم

اصلا کسی نمیتونه هیچ ایرادی از اندامم بگیره بعد یه بیشعوری هیییی میگفت بازوهات چاقه....راست میگفت بازوهام پره ولی خدایی خودم توجه نکرده بودم تا حالا انقد گفت تا منم گفتم بازو که مهم نیست همون که تناسب اندام دارم و شبیه مربع نیستم عالیه....دیگه خفه شد...والا خودش بالاتنه چاق و دو تا پا نازک داره نمیدونم از کجا اعتماد بنفس آورده منو مسخره کنه.....احتمالا الکی ایراد گرفته که مثلا من چیزی بهش نگم.....جالبه من تا قبل اون اصلا توجه به اندامشم نکرده بود ولی وقتی هی گفت منم دقت کردم

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤣🤣🤣🤣جدیدآ مد شده این تیکه  اره همه مردا فقط‌میگن‌ماشالله

بخدا طبیعی هستن تو چشم اینا نمیدونم چه جور دیده میشه  

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

من بخاطر لاغریم چه حرفها که نشنیدم

هروقت دلم میگرفت دردلامو به یکی میگفتم الان دلم ازهمون یه نفر گرفته اینو به کی بگم؟؟؟                        کاش یه نفر بود که منو دلتنگیامو درک میکرد                 یکی که فقط مال من بود و بس..‌‌.
من خیلی استرسیم این درس ودانشگاه تموم شه فکرکنم اوکی شم

وای من برعکس توام وقتی استرس میگیرم به شدت چاق میشم وهروقت دانشگاه ودرس وامتحان شروع میشه من دوکیلو اضاف میکنم نسبت به تابستون😐

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
وای نه قدر خودتو بدون من خیلی درشتم شکم هم زیاد دارم یعنی موضعی چاقم

منم میخامممممم شکم میخام باس*ن میخام کاشکی چاق بودم😭😭😭😭😭۶۲کیلوام قدمم ۱۶۳😭😭😭😭😭

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰
2706