2733
2734
عنوان

دوستان میشه بیبی چکمو ببینید نظر بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مررررررسی انشالله باشم خیلی وقته منتظرم

عزیزم مثبت بود بیا بگو، 😍 

انشالله همه نبات های مامان ها سالم برن تو بغلشون نی‌نی منم همین طور 😍😍❤️😍🙏                                                                                                     عشق یعنی یه همسر مهربون با یه نی‌نی تو راهی😙😙❤️
اتفاقی بوده چون بی بی چکها هم منفی کاذب و هم مثبت کاذب دارن

چی اتفاقی بوده؟

مثبتش که واقعا مثبت بود ومنفیش هم واقعا منفی بوده برام

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
2731
2738
مررررررسی انشالله باشم خیلی وقته منتظرم

عزیزم ناامیدت‌نمیکنم‌ چون  خیلی وقته منتظرم دوسال میشه ولی واسه من اینطوری بود منفی بود اینوگفتم اگه منفی شد توذوقت نخوره من خیلی توذوقم خورده

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...

ولی انشاالله که واسه تومثبت باشه

2706