2726

توروخدا هرچیزی رو ازدانش آموزها نخواهید اونم به صورت فیلم گرفتن مثل آزمایش ها بخدا شاید شرایط خونه کسی جوریه خجالت می کشه فیلم بگیره شاید اوضاع خونه یکی مثل من داغون باشه بخدا من آشپزخونم افتضحاحه خودخونم هم همین جوروقتی بچه های دیگه عکس یا فیلم می گیرن دختر من ناراحت می شه خونه اونها رومی بینه😭😭😭

اخی عزیزم

دقیقا حالتو درک میکنم 😭😭😭

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

متاسفم حق داری....

ولی اونقدر به دخترت اعتماد به نفس بده ک هیچ وقت برای این چیزا غصه نخوره

ی گوشه از خونه رو هم با وسایل قشنگ تزیین کن ک دخترون موقع درس اونجا باشه

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              

بمیرم گلم.واقعا اوضاع بدیه خواهرشوهر منم رفته مبل و تیوی و یخچال و گازشو عوض کرده واسه همین البته اون شوهرش خسیس بود دیگه دید بچه اذیته خرید.انشالله خدا گره از کارتون باز میکنه به نظرم تو خصوصی با معلمش صحبت کنید

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
2706