2733
2734
عنوان

چی بخورم پریود شم

326 بازدید | 27 پست

سلام دوستان من سوم موعدم بوده اما پریود نشدم درد کمر و زیر دل دارم اعصابم هم داغونه.همون روز ی کم ترشح رنگی داشتم اما الان فقط درد دارم و ترشح سفید.عذر میخوام واضح نوشتم🙏🏻بی بی چکم صبح منفی بود 

حالا به نظرتون چی دم کنم بخورم پریودم شروع بشه

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عرق بومادران

مرسی دارم اتفاقا

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
2738
خب شاید بارداری صبور باش ی چند روز

اخه رابطه محافظت نشده نداشتم این درد داره خیلی اذیتم میکنه باردار باشم دیگه درد واسه چی دارم؟

یه آزمایش هم بده مطمئن بشی بعد اگه منفی بود زعفرون دم کن بخور کاچی هم خوبه کلا چیزای خیلی گرم بخوری ...

ممنون ازمایش که میترسم برم اخه اوضاع شهرمون خیلی خطریه کرونا از اول هفته کلی کشته داده متاسفانه

2706