2726

من ارشد یه دانشگاه خیلی خوب و رشته عالی قبول شدم 

از اون طرف هم استخدامی شرکت کردم بیمه دانا اونم آزمون قبول شدم الان باید برم مصاحبه شانس قبولیم بالاست 

الان نمیدونم چیکار کنم هر دو رو باهم نمیتونم داشته باشم اگه الان درس نخونم دیگه نمیتونم بخونم چون موقعیتش خیلی خوبه از طرفیم شرایط اقتصادی میگه برم سر کار 

دیوونه شدم کمکم کنین چیکار کنم ؟

شما بودین کدومو انتخاب میکردین؟

و خدایی که به شدت کافیییییست❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگر کاریه که دوست داری و می تونی تو بلند مدت تصور کنی که کارت این باشه برو سر کار

اگر خیلی به رشته ات و درست علاقه داری و می خوای بعدا دکترا بخونی و کلا به کارای تحقیقی و... علاقه مندی برو دنبال ارشد. 

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.

بستگی داره ارشد چی

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

کار انتخاب میکردم چون تو شرایط الان استقلال مالی ارامش بخش تر بعدن پیام تور ارشد میهوندم

ولی من خودم دانشحو دکترام میگم‌کاش هزینه وقت برا گرفتن مدرک واسه تفریح مسافرت میزاشتم 

2706