2737
2734

خب اهداف متنوع هستن    

تاریخ انقضات تموم شده واسه همینه از Callتبدیل شدی به Missed Call  خب خب میخوام یه یادی کنیم از کسایی ک کنار ما بودن و الان کنار ما بودن ارزشونه  ببین معرفت خدایی هنوزم یه یادی ازت میکنم . ببین من یه بار بهت گفتم ن هنوزم جوابم همونه واقعا یه ادم تا چه قدر میتونه نامرد باشه بلاک کردنت از همه جا کافی نبود اومدی اینجا هه اسکار سمچ ترین فرد میرسه به تو ببین من باهاش دعوا کنم .قهر کنم و ... هیچ وقت از عشقم بهش کم نمیشه اینو تو سرت فرو کن شاید عقلی پیدا شد متوجه حرفم شدی یکم ادم حسابت کردم دور برندارتت اون کسی هم ک فرستاد اینجا بهش بگو عقده ای جای دیگه این ذات کثیفت نشون بده سرم درد میکنه حوصله بحث ندارم فقط میخوام بخوابم دیگه تمامش کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از کلمه رل متنفرم

چیه اخه

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2728

بعضیا بی دلیل واسه کلاس گذاشتن بعضیا تحت شرایط میبینن اطرلفیان رل دارن بعضیام برای رفع نیاز بعضیام برای شناخت بیشتر و ازدواج

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
2738
اونوقت پسری که بفهمه دختری تو این فازا نیست و اهلش نیست و باهاش نمیتونه سرگرم بشه باهاش رل میزنه؟

چرا که نه

الان دیگه من رل زدنو نمیپسندم اینچیزا مال قبل ۲۰ سالگیه بعد ۲۰ فقط تمرکز رودرسو اینده و یا حتی تصمیمات بزرگتر نه اینکه با دوست پسرم چندسااااال مجازی چت ماهی دوبار بیرون که انشالله که میخوام صد سال هرگز نشه باهاش ازدواج کنم

من تا الان ک هر پسری دیدم از یه نفر سو استفاده کرده اولش گفته به قصد ازدواج میام 

بقیه هم ک دیگ معلومه   

اهای تویی ک داری اینو میخونی حواسش بهت هست ... حواست بهش هست ؟! 😍 😍......  از ۹۷/۵ عضوم 👑.....کاربری سوم 😬...... اللاه سیزی ساخلاسین یولداش لار ❤😄
2706