2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دیره یکم 

من به آمار زمین مشکوکم!اگر این سطح پر از آدم هاستپس چرا این همه دل ها تنهاست ؟بیخودی میگویند هیچ کس تنها نیست ، چه کسی تنها نیست ؟همه از هم دورند ...همه در جمع ولی تنهایند ...من که در تردیدم ، تو چطور ؟❤❤❤
2720
2714

خیلیم خوبه بنظرم نشون میده که طرف فقط بخاطر اینکه بهش نگن ترشیده یا غیره با هرکی که اومده سر راهش ازدواج نکرده و انقد وایساده تا فرد دلخواهشو پیدا کنه و هیچ مشکلیم نداره

مادرم فوت کرد میشه براش  فاتحه یا صلوات بفرستین🤍 لباس ها جنسیت ندارن انقد همچیو مردونه زنونه نکنین/ارایش و دامن مختص زنا نیست/ استایل اسپورتو موی کوتاه مختص به مردا نیست / یه مرد میتونه به رنگ صورتی علاقه داشته باشه و یه زن میتونه به تعمیر وسایل علاقه داشته باشه. لطفا عقایدتونو درست کنید یا حداقل به دیگران توهین نکنید.
چطور

ازدواج قسمته هرموقع باشه خوبه ولی میگم برا بچه دار شدن یکم دیره زن بعد ۳۵ سالگی یکم بارداریش پر ریسک میشه و فاصله سنی با بچه خیلی زیاد میشه 

من به آمار زمین مشکوکم!اگر این سطح پر از آدم هاستپس چرا این همه دل ها تنهاست ؟بیخودی میگویند هیچ کس تنها نیست ، چه کسی تنها نیست ؟همه از هم دورند ...همه در جمع ولی تنهایند ...من که در تردیدم ، تو چطور ؟❤❤❤

دیره، ولی ازدواج نکردن و دیر ازدواج کردن بهتر از ازدواج بد و بچگونه‌ست

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

انشاالله که خوشبخت و موفق باشه تو زندگیش . سن ازدواج مهم نیست انتخاب درست مهمه . یکی ۴۰ سالگی ازدواج میکنه خوشبخت میشه . یکی ۲۰ سالگی ازدواج میکنه حالا یه شرایطی براش پیش میاد جدا میشه . هرکی یه شرایط زندگی داره . با کس دیگه ای نباید مقایسه بشه . سن فقط یه عدد. خیلی ها تو رنج سنی ۲۰ سالگی یا۳۰ سالگی بی حال و حوصله هستن .خیلی ها هم تو رنج سنی ۴۰ یا۵۰ سالگی شاد وشنگول وپرانرژی .به خودشخص بستگی داره 

خوبه.. با آگاهی ازدواج می کنه، می دونه از ازدواجش دقیقا چی می خواد.. 

ازدواج تو سن پایین چشم و گوش بسته وقتی هنوز شخصیت اخلاقیت شکل نگرفته و اهدافت معلوم نیست شاید پشیمونی بیاره..

سن مهم نیست مهم نتیجه کار هستش 

یکی از آشناها دخترش 16 ازدواج کرده یک سال بعدم طلاق خوب خیلی عواقب بدتری داره

یا بعضی ها مثل بختک نیفتم رو زندگی دیگرون اینها بده

خدایا  بابت قشنگی زندگیم شکر
2706