1874
1935

دیره یکم 

من به آمار زمین مشکوکم!اگر این سطح پر از آدم هاستپس چرا این همه دل ها تنهاست ؟بیخودی میگویند هیچ کس تنها نیست ، چه کسی تنها نیست ؟همه از هم دورند ...همه در جمع ولی تنهایند ...من که در تردیدم ، تو چطور ؟❤❤❤

دوستان تولیدکننده‌های گوشت و مرغ تخفیف گذاشتن برای تهران، با یخچال و کاملا بهداشتی هم میارن دم خونه تحویل میدن،

سایت به روز رسان داره میفروشه

1922
چطور

ازدواج قسمته هرموقع باشه خوبه ولی میگم برا بچه دار شدن یکم دیره زن بعد ۳۵ سالگی یکم بارداریش پر ریسک میشه و فاصله سنی با بچه خیلی زیاد میشه 

من به آمار زمین مشکوکم!اگر این سطح پر از آدم هاستپس چرا این همه دل ها تنهاست ؟بیخودی میگویند هیچ کس تنها نیست ، چه کسی تنها نیست ؟همه از هم دورند ...همه در جمع ولی تنهایند ...من که در تردیدم ، تو چطور ؟❤❤❤
1911

دیره، ولی ازدواج نکردن و دیر ازدواج کردن بهتر از ازدواج بد و بچگونه‌ست

من بمیرم بمونم تهش عاشقم      این تو، این حسم، این عشقم، این منطقم      تا تو باشی همینم

انشاالله که خوشبخت و موفق باشه تو زندگیش . سن ازدواج مهم نیست انتخاب درست مهمه . یکی ۴۰ سالگی ازدواج میکنه خوشبخت میشه . یکی ۲۰ سالگی ازدواج میکنه حالا یه شرایطی براش پیش میاد جدا میشه . هرکی یه شرایط زندگی داره . با کس دیگه ای نباید مقایسه بشه . سن فقط یه عدد. خیلی ها تو رنج سنی ۲۰ سالگی یا۳۰ سالگی بی حال و حوصله هستن .خیلی ها هم تو رنج سنی ۴۰ یا۵۰ سالگی شاد وشنگول وپرانرژی .به خودشخص بستگی داره 

خوبه.. با آگاهی ازدواج می کنه، می دونه از ازدواجش دقیقا چی می خواد.. 

ازدواج تو سن پایین چشم و گوش بسته وقتی هنوز شخصیت اخلاقیت شکل نگرفته و اهدافت معلوم نیست شاید پشیمونی بیاره..

سن مهم نیست مهم نتیجه کار هستش 

یکی از آشناها دخترش 16 ازدواج کرده یک سال بعدم طلاق خوب خیلی عواقب بدتری داره

یا بعضی ها مثل بختک نیفتم رو زندگی دیگرون اینها بده

خدایا  بابت قشنگی زندگیم شکر
1826