2726
عنوان

چرا اونای که زایمان طبیعی کردن از سزارین همش بد میگن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1786 بازدید | 194 پست
عزیزم اصلا ردی از بخیه نمیمونه والا

برارمن یکم مونده شوهرم میگه زیاد معلوم نیست ولی خودم حساس شدم بدم میاد

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چطوری وزنت برگشت؟ رژیم گرفته بودی؟

ن اصلا ، تو شیر دهی لاغر شدم ۶۲ بودم اوایل بارداری بعدشم شدم ۷۲ بعد زایمان و طی کردن شیردهی همون ۶۲ شدم باز ولی شکمم خیلی جمع نشد بچم ماشاالله درشت بود نزدیک ۴ کیلو بود شکمم بزرگ بود

سر تا ته بعضیاتونو بزنن از اول تا آخر فقط لفظین 😏
2728
یعنی روشکمتونه؟؟اخه معمولا بالای واژنه که اصلا دیده نمیشه

یکم بالاتر از واژنه..

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
ن گلم مال من بخیه هام نایلونی بوده اصلا نمونده البته شاید چون ی زایمان داشتم هم بی تاثیر نباشه

من زایمان اول بود نمیدونم هرچی بود از سزارینم راضی نبودم

چه ربطی داره 

من خودم دخترم و طبیعی اوردم به شدت سخت و دردناک بود 

ولی از سزارین میترسم همیشه این تو ذهنمه که بخیم پاره بشه یا عفونت کنه چون زن برادرم بخیه هاش عفونت کرد و یه وعضی داشت که گفتن نداره 

واینکه مگه طبیعی پول نمیدن من شش سال پیش پول طبیعی اونم بیمارستان دولتی ۸۰۰ دادم  که دکتر بیاد بالا سرم اونم نیومد و مسافرت بود 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
من زایمان اول بود نمیدونم هرچی بود از سزارینم راضی نبودم

هر بدنی ی واکنشی نشون میده ب سزارین من هم تختیام بلند نمیشدن من زود بلند شدم راه رفتم همون شب دسشویی رفتم تو بیمارستان دلم نمیگرفت برم دیشویی فرنگی میرفتم معمولی

2706