2726
عنوان

مامان من چرا اینجوره انگار از من بدش میاد خجالت میکشه ازم

| مشاهده متن کامل بحث + 2430 بازدید | 127 پست
اره جایی بری اصلا با مامانت حال نمیده من مامان خودم میره دبی پیش بابام من اصلا نمی رم داداش و ابجیم ...

اووو عجب خانواده ای ما ک مسافرت نرفتیم تا حالا والا خوب شما دبی میرین ..قبلا رفیقام بودن باهاشون میرفتم بیرون حال میداد الان نامزد کردم ولم کردن همه نامزدمم ادم بدیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم مامانم همیشه بهم گیر میده میره رو مخم.منم خیلییی عصبی ام دارم میخورم دیشب امنقدر عصبی شدمبا مشت زدم تو بازوش الانم خیلی خیلی پسیمونم اما ازش عصبانیم انگار خوشش میاد منو حرص میده.هر چی ام بهش میگم نکن نمیفهمه .لج میکنم 

دختر تو  نامزد داری   بیرون  رفتن  با مامانومیخوای  چیکار   الان بهتر ...

نامزدم با اینکه نزدیکمه نمیاد سر بزنه بهم هه ازش متنفرم بزور دارم تحملش میکنم

2728
نه دیگه دوبی رو با دشمنتم بری حال میده😂

وع همه همین حرف رو میزنن بر خلاف اینا من اصلا اونجا نمی رم تازه ۶ ماه هم ک تنها بودم عمه هام زنگ میزدن به مامانم می گفتن چرا دخترت رو نبردی اونجا ولی من واقعا ب اونجا علاقه ندارم

خب با مامانت حرف بزن

بگو منو دوس نداری؟😁اگه گف چرا بگو پس چرا دوس نداری ن باهات بیام اگر کرایه ات زیاد میشه منو ببر بجای ابجی

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
منم مامانم همیشه بهم گیر میده میره رو مخم.منم خیلییی عصبی ام دارم میخورم دیشب امنقدر عصبی شدمبا مشت ...

چن سالته منو مادرمم از بچگی باهم بد بودیم لج بودیم مث رفیق هستیم تا مادرو دختر همش باهم دعوا میکنیم 

دوستی ندارم متعسفانه دوستام وقتی نامزد کردم همه ولم کردم هیچکسو ندارم 

تنها برو بیرون قدم بزن برای خودت خرید کن بیا. وقتی پرسیدن بگو رفتم فلان چیزو براخودم بخرم.لازم داشتم.شماهم که دوست نداری من باهات بیام😁😁

خب با مامانت حرف بزن بگو منو دوس نداری؟😁اگه گف چرا بگو پس چرا دوس نداری ن باهات بیام اگر کرایه ات ...

من نمیتونم به زبون بیارم چیزیو خیلی مغرورم میریزم تو خودم و حرس میخورم 

وع همه همین حرف رو میزنن بر خلاف اینا من اصلا اونجا نمی رم تازه ۶ ماه هم ک تنها بودم عمه هام زنگ میز ...

چی بگم ادما متفاوتن

من اروزمه یروز ازین کشور در برم

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
اووو عجب خانواده ای ما ک مسافرت نرفتیم تا حالا والا خوب شما دبی میرین ..قبلا رفیقام بودن باهاشون میر ...

وااااای من ک متنفرم از دبی همه میگن خوش بحالت ولی اصلا خوب نیست تنهایی رو به همه چیز ترجیح میدم نمیدونم چرا گفتم ک ۶ ماه تنها خونه بودم

بهش بگو من مزاحمم؟ شاخ دارم؟؟ چرا منو نمیبری؟؟

من الان کیم؟

وا چ مادرایی پیدا میشن...

ای خدا کاش بارداری ازمون داشت تا هر کسی بچه دار نمیشد

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...
2706