2737
2734

من تا حالا سه بار دعا گرفتم هربارم گرفتما از همووون اول میدونستم اثر نمیکنه چون اعتقاد ندارم ولی زندگیم یجوری نابود شده ک غیر دعا چیزی نمیتونه دلیلش باشه مگر حسادت 

حالا ما سر کتاب هم باز کردیم تا هفتاد هشتاد درصد درست بود و بعدشم گفتن بععععللههه طلسمتون کردن 

همزاد هم داری 

حالا ما هی دفع همزاد گرفتیم باطل سحر گرفتیم دعای بازگشت گرفتیم هیچجج به هیچ اصلااا برنگشت 

الان سوال من اینه من چون دعای رحمانی گرفتم و توش اسم خدا و ائمه اینابود ایا برا دونفر ک ب هم حلال نیستن(دوست بودیم) جواب میده؟

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم کدوم شهری ؟

تهران

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻
زندگیت عالی عالی ام باشه بازم دعانویس میگه طلسمت کردن

نه اینجوری هم نیست .من یکی میشناسم خودم رفتم پیشش راستشو بیم گفت خیلی هم خوب بود اما باید به دعا اعتقاد داشته باشی 

طراحی واجرای داخلی ساختمان
زندگیت عالی عالی ام باشه بازم دعانویس میگه طلسمت کردن

موافقم 

الان مامان بابای من از سال ۷۳ دارن زندگی میکنن مشکل جدی هم ندارن خوبن باهم خداروشکر 

ولی دعا نویس گفت طلسمشون کردن اونم از همون اول ازدواجشون طلسمم فعاله

2738
نه اینجوری هم نیست .من یکی میشناسم خودم رفتم پیشش راستشو بیم گفت خیلی هم خوب بود اما باید به دعا اعت ...

من حضوری نمیتونم برم مجازی کار نمیکنه؟

زندگیت خراب شده منظورت با دوستته یا همسرت

دوسپسرم(قصدمون ازدواج بود خعلیم مطمعن بودیم) 

خانواده م 

درسم

عزیزم به نصف ملت که بهشون مراجعه میکنن میگن همزاد داری طلسم شدی تا پول بگیرن . میری مانتو بخری ندیدی مزخرفترین کار مغازه رو هم که میپوشی میگه بهت میاد تا پول بگیره ازت . این بندگان خدا هم به همه میگن طلسم وهمزاد تا پول بگیرن . تازه اگه کسی با دعادبیاد یه روزی اثر اون دعا تموم بشه یا باطل بشه بزاره بره چی ؟ 

نه اینجوری هم نیست .من یکی میشناسم خودم رفتم پیشش راستشو بیم گفت خیلی هم خوب بود اما باید به دعا اعت ...

اره سرکتاب کلا راست میگن همه چیز درسته ولی دعاها تو ترس وسواس اینجور چیزا اثر داره نه اینکه همه چیز و درست کنه خیلی چیزا علت دیگه داره کسی ام با طلسم نمیتونه سرنوشت کسی رو عوض کنه ولی آره مشکلات روحی براش به وجود میاره

دوسپسرم(قصدمون ازدواج بود خعلیم مطمعن بودیم)  خانواده م  درسم

انقدر مثل شما بوده که مطمعن بودن اما بهم خورده بنظرم ربطی به طلسم نداره اگه سرنوشتتون باهم بشه بهم میرسید اگه نباشه نمیشه خودتو اذیت نکن بسپر به خدا 

2706