2733
2734
عنوان

دعوای نامزدم بامن سربچش

| مشاهده متن کامل بحث + 2773 بازدید | 128 پست

عزیزم  مهم شرایط شماست که به اقا نمیخوره. شما خیلی جوونید و پر از شور زندگی. ولی این اقا خیلی از لحاظ روحی با شما متفاوته. و مورد مهم بچه اشه. الان بچه اش وااسه یکساعت میبینی ذوقشو میکنی فکر کن بعدا تو به صورت شبانه روزی باید ازش پرستاری کنی . تازه بازم پیش اطرافیان به چشم نامادری هستی. مگه چه عجله ای داری بخدا دیر نمیشه . عاقلانه تصمیم بگیر.پا بزار رو احساست. موضوع یه عمر زندگیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی گفتم بزارتوضیح بدم گف خفه شوحرف نزن معلوم نیس چراقطع کردی منم عکس از صفحه گوشیم گرفتم فرستادم و ...

وای اسی توروخدا احساسی نشو....اگر اینجوری باشه فردا سر یک سوءتفاهم کوچیک می‌تونه زندگی رو برات جهنم کنه...بعد هم شما یکبار جدا شدی فردا به خاطر ترس از جدایی دوم هر چی بگه و بکنه رو تحمل میکنی ...نکن لطفا

2731
2738
اخه نمیراش اصلابهش توضیح بدم میگفتم شارژگوشیم تموم شدالانم شارژم ۵درصده بیاتوواتساپ شات بدم میگف حرف ...

خب ساعت ۳ شب چرا زنگیده....چرا بچه ش اونموقع بیداره

اما خب شاید پسرش اونموقع بی قرار بوده و باباش خیلی ناراحت شده، براش غیر منتظرع بود ک شما قطع کردین، هرچند قطع شدن شما هم ناخواسته بوده

اللهم عجل لولیکالفرج.....
بنظرم یه چند ساعت جوابشو نده و جدی باش بذار از الان حساب کار دستش بیاد

دقیقا

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹
هیچی گفتم بزارتوضیح بدم گف خفه شوحرف نزن معلوم نیس چراقطع کردی منم عکس از صفحه گوشیم گرفتم فرستادم و ...

من خيلي رك و راست بهت ميگم دستى دستى خودتو دارى ميندازى تو چاه! اصلا ساعت ٣ نصف شب مزاحم خواب و استراحت تو شده بايد ازت عذرخواهى كنه و كلى تشكر كنه كه براى بچه ش وقت ميذارى تو هيچ وظيفه اى در قبال ايشون و بچه ش ندارى خواهش ميكنم اين نشونه ها رو جدى بگير خيلي از كسانى كه اينجا زندگيشون مشكل داره مال اينه كه تو آشنايي به صرف احساس مشكلات طرفشونو ناديده گرفتن و گذشت كردن! عزيزم شما خيلي جوونى حيفه بنظرم منصرف شو فوقش يه مدت افسرده ميشي گريه ميكنى و تمام! شك نكن حتى اگه تموم كنى ايشون بيشتر نگران وابستگى بچه ش به شماست تا جدا شدن از شما

2706