2726
عنوان

نمیتونم بعضیا رو ببخشم

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 44 پست
اولا ک خدا انشالا مادرتون رو رحمت کنه بعدشم تعجبم از شمایی گ فامیل رو ادم حساب میکنین و بخاطر حرفاشو ...

خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه..اخه خیلی حرف زدن تو بدترین شرایطم...دعا کردم بدتر از اینا سرشون بیاد تا حالمو درک کنن

فالوم کنین @sara_202176

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه..اخه خیلی حرف زدن تو بدترین شرایطم...دعا کردم بدتر از اینا سرشون بیاد ت ...

گلم مال منم سر مادرم و پدرم خیلی حرفا زدن ولی اونقدر سعی کردم قوی باشم و جلوشون وایسم و سگ محلشون کردم که نگو

خدایا شکرت به خاطر تموم داده ها و نداده‌هات  
چه درخواست عجیبی داشتن !.. تموم دلخوریهاتو بنویس روی کاغذ و بعد هم همرو پاره کن بریز دور سعی کن بهش ...

دست خودم نیست..تازه داشتم ناهار میخوردم یادم اومد زدم زیر گریه دیگه هیچی نخوردم

فالوم کنین @sara_202176
2728
گلم مال منم سر مادرم و پدرم خیلی حرفا زدن ولی اونقدر سعی کردم قوی باشم و جلوشون وایسم و سگ محلشون کر ...

روحشون شاد...دقیقا منم وقتی میان خونم یا جایی میبینمشون محلشون نمیزارم

کاری میکنم دلشون واسه شخصیت قبلیم تنگ بشه و از حرفاشون پشیمون بشن

فالوم کنین @sara_202176
رسممونه دختر بره تو قبر واسه دعایی که میخونن..من دلم نیومد برم و..

ما رسممونه...ی مرد محرم میره توی قبر و جنازه رو ب خاک میسپارن....خانما همه عقب میمونن

ɪɴ ᴛʜᴇ ᴅᴀʀᴋɴᴇss ᴏғ ᴛʜᴇ ɴɪɢʜᴛ ᴏɴʟʏ ɢᴏᴅ ʜᴇᴀʀs ʏᴏᴜ..

تسلیت میگم عزیزم روحشون قرین رحمت.وای اینا خیلی بی لولن اصن فرهنگ ندارن که بگو آخه طرف عزیزشو از دست داده حالش بده بره خب بدتر میشه ایشالله خدا جواب دل شکستتو بده حذفشون کن فقط محل نده

اندکی عشق قدری مهربانی هرچه میخواهی شیطنت اما باصداقت امتحان کن خوشبختی همینست...کاربریمون دونفره هستش 😜
2706