2733
2734
عنوان

ی لحظه بیاین

212 بازدید | 29 پست

شوهرم اصلا مارو جایی نمیبره تو خونه کلافه شدم 

دیروز تولد پسرم بود رفته براش چند تا کافشن خریده 

به قول مادرشوهرم ک ب شوهرم گفت تو ک جایی نمیبریشون این همه کافشن چرا خریدی ک تو خونه بپوشه 

همه برادر شوهرام تقریبا هرروز با زن بچه هاشون میرم تفریح 

ولی شوهر من مجردی میره 

الان میخوام حال شوهرمو بگیرم ب نظرتون چیکار کنم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دست بچتو بگیر برو بیرون یه تیپ شیک هم بزن کارت عابر بانک شوهرتم اگر داری ببر خرید کن 😶😐

البته حواست به کرونا باشه

همسرم ، سید هستی طلبه هستی مداح هستی حافظ و قاری قران که هستی آشپز هیئت هستی ...چرا فرشته نشدی شما آقا ؟!  دهه هشتادی متاهل متولد یک فروردین ۱۳۸۰    به دریایی گرفتارم  که موجش عالمی دارد          داشتیم میخوریم میپوشیم 😊🛍نداشتیم فقط میخوریم😅 دیگه خیلی نداشتیم اونایی که داشتیم رو میفروشیم میخوریم 😂 قهر نکن که بهت نمیادش !!! فرشته ای آخه    در حال رژیمم خودم سرگروهم چند نفر رو هم به رژیم تشویق کردم من میرسم به ۵۵ کیلو به زودی ...
2738
کارتشو‌ نمیده 

😞

همسرم ، سید هستی طلبه هستی مداح هستی حافظ و قاری قران که هستی آشپز هیئت هستی ...چرا فرشته نشدی شما آقا ؟!  دهه هشتادی متاهل متولد یک فروردین ۱۳۸۰    به دریایی گرفتارم  که موجش عالمی دارد          داشتیم میخوریم میپوشیم 😊🛍نداشتیم فقط میخوریم😅 دیگه خیلی نداشتیم اونایی که داشتیم رو میفروشیم میخوریم 😂 قهر نکن که بهت نمیادش !!! فرشته ای آخه    در حال رژیمم خودم سرگروهم چند نفر رو هم به رژیم تشویق کردم من میرسم به ۵۵ کیلو به زودی ...
2706