2737
2734
عنوان

دندان پزشک اطفال در کرج

4438 بازدید | 11 پست
سلام میشه یه دندان پزشک اطفال خوب تو کرج بهم معرفی کنید
؟
سعی نکن متفاوت باشی، همیشه فقط سعی کن خوب باشی. این روزا خوب بودن به اندازه کافی متفاوت هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شادترین-کشورهای-جهان-در-سال-2013-کدامند؟-(کانادا-همچنان-پیشتاز

http://www.ganjico.com/Details/214/%D8%B4%D8%A7%D8%AF%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D9%84-2013-%DA%A9%D8%AF%D8%A7%D9%85%D9%86%D8%AF%D8%9F-(%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7-%D9%87%D9%85%DA%86%D9%86%D8%A7%D9%86-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D8%AA%D8%A7%D8%B2
مامانا اگه دنبال یک جای مرتب با قیمت مناسبید این کلینیک تخصصی دندانپزشکی کودکان را تو تهران پیشنهاد می کنم مرکز دندانپزشکی لبخند کودک من - بچه من خیلی ناسازگار بود ده جا بردم قبول نکردن یکی از مامانا به من معرفی کرد مطبش شهر بازی بود دکتر لیلا کرایه چیان متخصص دندانپزشکی کودکان ، رو بچه ام کارکرد با شعر و آواز و خیلی با حوصله رو دخترم کار کرد و کارش هم عالی است من دخترم را بردم خیلی خیلی راضی بودم الان فقط دخترم پیش خانم دکتر می ره و اصلا نمی ترسه . بعد به خواهر زاده هام وبرادر زاده هام همه اونجا رفتند و راضی بودند پنج شنبه ها فقط بیهوشی انجام میده محیطش شاد و آخرش جایزه هم به دخترم داد مهمتر اینکه تعرفه اش فوق العاده مناسبه . شماره اش 77135269 هست نزدیک مترو سرسبز . اسم مرکز را تو گوگل سرچ کنید راحت پیداش می کنید
سلام دوستان پسرم ۳ ساله هست بردم دندانپزشکی کودکان گفت عکس بگیرم وقتی عکس را دیده میگه باید بیهوش کنید تا ۳ ساعته ۲۰ تا دندان خراب اون را درست کنم هر کی میتونه راهنمایی کنه تا بهترین درمان را برای پسرم انجام بدهم ممنون از تمام دوستان
2738
سلام دوستان عزیز همیشه مشکلات دندانپزشکی داریم و سوالات زیاد ولی حتی وقتی کلی وقت میذاریم و پیش دندونپزشک میریم هم نمیتونیم تمام سوالها رو در هر زمینه از متخصص مربوطه بپرسیم یا دکترا وقت جوابدهی به همه سوالات رو ندارن یا هر دکتری یه تخصص داره و سوالات ما در زمینه های تخصص دیگه نمیشه که پرسیده بشه من میتونم این مشکلو براتون حل کنم شماره هوشمند مشاوره دندونپزشکی هست که میتونیم تماس بگیریم و سوالاتمونو کاملا از منتخصص مربوطه میپرسه و کامل جواب کلی میده و عکس و اینارم میتونیم براش بفرستیم تا متخصص ببینه و جوابا کاملا جامع و مفیده و از سر در گمی در میاین و میتونین تصمیمتونو بگیرین هر جای ایران که باشید بدون کد و هیچ پیش شماره دیگه ای از تلفن ثابت شماره 9099071635 رو بگیرید امیدوارم براتون مفید باشه
مشاوره دندانپزشکی در هرزمینه تخصصی با متخصص مربوطه جوابدهی پنج شنبه ها از ساعت 9 الی 2 ،9099071635 کلینیک دندانپزشکی رسا rasaclinic@
خانم دکتر فیروزه نیک برش. چهار راه طالقانی.روبروی البسکو.ساختمان بنای ماندگار. شماره شونو ندارم متاس ...

عزیزم دکتر خوش اخلاقیه؟

✔قلب من این چنین آسان نمیلرزید                               عشقت اما به غم هایش نمی ارزید                             دنیا را بردی همراهت به نابودی                                   دنیا غم شد مگر تو چند نفر بودی ⚠⚠⚠⚠