2726

معده دخترم خیلی حساسه ۴سالشه تا یه روز درهم خوری می‌کنه شب که می‌خوابه صبحش پس میاره.نوزادم بود خیلی بیش از حد شیر پس میاورد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترم ۶ ماهه ست معده ش حساسه ویتامین اسانس دار بدم معده ش ترش میکنه فرنی دادم ترش کرد بیشتر چیزایی که میخوره ترش میکنه 

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2728
پسر منم منتهی یه ستعت میخوابه بعد بالا میاره و تا صبح همین جوری ادامه داره

من اگه به دخترم شربت دمیترون ندم همینجوری همش پس میاره ولی حالا دیگه می‌دونم بعدش ۴سی سی شربت که میدم دیگه خداروشکر خوب میشه

ترش کردنشو از کجا میفهمی؟

آب دهنش زیاد میشه ، اسید معده ش میاد بالا گلوشو میسوزونه چشمای دخترم آبکی و سرخ میشه

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
پنح سال و نیمشه ،همیشه هم یکی دو ساعت بعد اینک خوابید با سرفه از خواب بیدار میشه و بالا میاره از نوز ...

ای دقیقا دخترمنم همینجوریه.همیشه براهمین نگرانم.دکترم بردم فوق تخصص اطفال گفت چیزی نیست که بخواد نگران باشی ولی پیش تخصص گوارش اطفال ببرش برااحتیاط که منم نبردم دیگه

2706