2726

اشتهام خیلی زیاده ولی کم میخورم برا اینکه جا بمونه برا نی نی و خودم این‌ماه های اول ک ۱۵ هفته ام‌الان زیادی چاق نشم ک جا برا نی نی ها نمونه . این‌کار اشتباهه یا درست،،،؟؟؟ اغلب گرسنمه 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
اشتباه اونا جای خودشونو دارن..

یعمی باید هرچقد اشتها دارم بخورم؟؟ از زایمان زودرس میترسم خیلی مثلا بچه زیادی رشد کنه قبل از موعدش و جا نداشته باشه و دنیا بیاد اخه دوقلوها اکثرا اینجوری میشن

امید زندگیم دوقلوهام😍 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه دلت میخواد بخور اونا جای خودشونو دارن من آنقدر ویار داشتم و الانم دارم که نتونستم بخورم از اول بارداری تا الان فقط 5 کیلو اضافه کردم که خیلی کمه میترسم نینی ریز بشه. 

2728

عزیزم اگه گرسنگی بکشی یه ماده ای ترشح میشه که رو مغز بچه ها تاثیر میزاره.اینو از یه خانم دکتر شنیدم.میگن توی بارداری دفعات غذایی زیاد و مقدارش باید کم باشه.یعنی دیگه نباید گرسنگی بکشی.این اشتباهو نکن.

خدایا شکرت  
یعمی باید هرچقد اشتها دارم بخورم؟؟ از زایمان زودرس میترسم خیلی مثلا بچه زیادی رشد کنه قبل از موعدش و ...

نه بابا تو باید نیاز بدنتو تامین کنی چون از بدنت دوبرابر کم میشه زیاده روی نکن ولی بخور

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

اگه میخوای طبیعی همه چی پیش بره تو باید هروقت گرسنه ای بخوری.ولی نمک و شیرینی رو به حداقل برسونی.این خیلی مهمه.اینکه رشد بچه کم میشه زیاد میشه دیگه دست تو نیست.تو با دست خودت اختلال ایجاد میکنی بعد میگی میخوام همه چی نرمال پیش بره.

خدایا شکرت  
عزیزم اگه گرسنگی بکشی یه ماده ای ترشح میشه که رو مغز بچه ها تاثیر میزاره.اینو از یه خانم دکتر شنیدم. ...

اهان باشه مرسی گفتی عزیزم نمیدونستم . نکه گرسنگی بکشم مثلا صبحانه کامل خوردم ولی از ساعت ده خیلی گرسنم شده مثلا یک هم ناهاز میخورم و میوه و میان وعده گردو و این چیزا . ولی اگه بخوام با توجه به اشتهام پیش برم خیلییییی باید بخورم همش باید در حال خوردن باشم  الان ک ۴ ماهمه تازه رعابت میکنم و چیزای بد نمیخورم و مناسب میخورم ۵ کیلو اضافه گردم 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
اگه میخوای طبیعی همه چی پیش بره تو باید هروقت گرسنه ای بخوری.ولی نمک و شیرینی رو به حداقل برسونی.این ...

نه نمک و شیرینی ک اصلا نمیخورم . چیپس و پفک و کیک و اینا اصلا نمیخورم فقط چیزای سالم . ولی مدام گرسنمه. دیگه نمیدونم چی باید بخورم 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
اگه دلت میخواد بخور اونا جای خودشونو دارن من آنقدر ویار داشتم و الانم دارم که نتونستم بخورم از اول ب ...

خب ازین به بعد چیزا خوب برا وزن گیری بچه بخور. من الان ۴ ماهمه ۵ شش کیلو اضافه گردم تازه همش هم گرسنمه 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
اهان باشه مرسی گفتی عزیزم نمیدونستم . نکه گرسنگی بکشم مثلا صبحانه کامل خوردم ولی از ساعت ده خیلی گرس ...

۱۰ که‌گرسنه ت میشه میوه ای چیزی بالاخره بخور.لازم نیست که خیلی پرکالری باشه.

خدایا شکرت  
نه نمک و شیرینی ک اصلا نمیخورم . چیپس و پفک و کیک و اینا اصلا نمیخورم فقط چیزای سالم . ولی مدام گرسن ...

خوش بحالت که دوقلو داری.کمک داری برا بعد به دنیا اومدنشون؟

من با ای وی اف باردار شدم.۳ تا انتقال دادم.ولی یکیش گرفت.هم خیلی خیلی دوس داشتم دوقلو بشه هم میدونستم که من تو اطرافیانم کمک ندارم.دو قلو هم واقعا کمک میخواد.

خدایا شکرت  

سلام عزیزم.امیدوارم فسقلی هاتو صحیح و سالم بغل بگیری.

یه سوال داشتم توی تاپیک های قبلی هاتون خوندم که تنبلی تخمدان داشتید و الان باردارید

منم تنبلی دارم این ماه دکترم متفورمین و لتروزل داده اگه کنارش سیاه دونه و عسل بخورم اشکالی نداره؟؟

درمیان مردمے ڪ میدوند براے زنده ماندن آرام قدم برداریم برای زندگے ڪردن✌
خوش بحالت که دوقلو داری.کمک داری برا بعد به دنیا اومدنشون؟ من با ای وی اف باردار شدم.۳ تا انتقال دا ...

اره دوقلو خیلی سخته . مامانم‌هست ولی دوس ندارم‌کسی بیاد کمکم‌نمیدونم‌افسردگی بارداری گرفتم‌یا چی 

دوس دارم‌خودم‌کارهامو انجام‌بدم 

حالا من اصلا دوس نداشتم‌دوقلو واقعا سخته . کلا هم یه بچه میخواستم‌

امید زندگیم دوقلوهام😍 
سلام عزیزم.امیدوارم فسقلی هاتو صحیح و سالم بغل بگیری. یه سوال داشتم توی تاپیک های قبلی هاتون خوندم ...

نه عزیزم‌اشکال نداره منم‌طب سنای و صنعتی و قاطی کردم😂

سیاه دونه و عسل ک مرتب میخوردم‌از یکسال قبل سوهرمم‌مبخورد حتی شوهرم‌الانم‌میخوره میگه خیلی قوی میشم البته زمستونا میخوره فقط 

عسل واژینال هم‌امتحان‌کن 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2706