1874
1924
عنوان

کی مثل من خیلی کار داره؟

119 بازدید | 8 پست

ظرفا از پریشب مونده.خونه هم بهم ریخته اس .جارو برقی باید بکشم لباسارو جمع کنم همشم تا دو ساعت وقت دارم بعدش باید برم خونه م ش

چه بسا سخنی که چون شمشیر ،برنده است....مراقب شمشیر زبونمون باشیم 

اگه نگران عصب کشی دندون کوچولوهاتون هستین با خیال راحت به ما اعتماد کنید

1922

من

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم ولی ممکنه بجای دندون دل بشکنه....واسه همینه که ساکتم...اقااااااا......متاهلم متاهل دیگه نپرس😡اهنگهام ولایکهامم به خودم مربوطه قضاوت نکن😡سرتون تو زندگی خودتون باشه این برا بار هزارم😐کاربر جدیدم نیستم😐از مرداد ٩٨ اینجام...هروقت حرف حق زدم تعلیق شدم..☀☀☀اگه عمری باقی موند ١۵ فروردین حرفم رو ثابت مبکنم براتون⚡⚡خیلی جاها بدرد خیلیها خوردیم اما بیشتر زخمها هم از همون خیلی ها خوردیم.....زمین گرده میچرخه و بهت نشون میده تا یادت بیات ی روزی به سرکی چی آوردی👉صد بار بدی کردی و دیدی ثمرش را خوبی چه بدی داشت که یک بار نکردی👀👀منظورم همون ١۶ فروردینه ولی من از یک روز قبلش تدارکات میبینم 😎شهر فقط شیراز😍حلیم با شکر😋کله پاچه فقط چشم و بناگوش😜
از پریشب؟🙄🙄🙄🙄

اره من شام که میذارم ظرفاشو فردا صبش میشورم .ولی دیروز صبح رفتم دانشگاه عصرم که برگشتم خسته بودم نشستم ظرفای شام دیشبم اضافه شد.

چه بسا سخنی که چون شمشیر ،برنده است....مراقب شمشیر زبونمون باشیم 
اره من شام که میذارم ظرفاشو فردا صبش میشورم .ولی دیروز صبح رفتم دانشگاه عصرم که برگشتم خسته بودم نشس ...

درکت میکنم گاهی اوقات واقعا آدم  کم میاره

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم.