2737
2734
عنوان

شما آذری ها فکر می‌کنید ترک هستید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10692 بازدید | 55 پست
تعصب روی نژاد درست نیست. اما تحقیق روی نژاد چیزی هست که تمام دانشمندان طراز اول جهان یک لحظه هم ازش ...

شما ک بحث علمی میکنید نباید ب خاطر اظهار نظر بقیه جبهه بگیرید منظور من نقد سوال شما نبود صرفا نظرمو گفتم

اینی هم ک میگید بحث تاریخی ثابت میکنه ب کدوم نژاد نزدیک ترن کامل نمیتونه دقیق باشه اگه یک رول کامل دستمال کاغذی رو در نظر بگیرید فقط برگ آخر تاریخ انسان از آغاز پیدایش حیاته..تاریخ بشر هم اگه در نظر بگیریم اولین قرن هایی ک ازشون شواهد خوبی به دست اومده خیلی نزدیک تر از اونیه ک بخوایم تعمیم به کل بدیم

حضور قفقازی یا عثمانی توی این مناطق چند قرن سابقه داره؟قبل تر از اونو ...یا بعد تر از اونو میشه کامل بررسی کرد؟

اصلا تاریخ چقد قابل اعتماده؟

تاریخ رو کسایی می نویسن ک قهرمان ها رو به دار آویختن

من تاریخ نخوندم و ادعای فضل ندارم واقعا...!

صرفا چیزی ک با عقل جور در میاد گفتم

اگه شما علاقه دارین کامل تر به این قضیه نگاه کنین ب نظرمن در کنار تاریخ بررسی ژنتیکی رو هم در نظر بگیرین

ما را به کار جهان هرگز التفات نبود....! :-)
وقتی یک رگ آذری دارید، یعنی یک رگ آریایی دارید. چون آذری، آریایی محسوب میشه. نگید نژاد براتون مهم نی ...

عزیزم گوسفند نیستم که نژادم باعث ارزشم بشه

انسان هستم 

رگ آریایی هم اگر باعث شرمندگی نباشه باعث افتخار هم نیست برام

😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو ایرام اصلا علوم نیست کی دیکه واقعا اریایی هستس..با حمله های قوم عرب به ایران ،ایران دیگه از اریای ...

حالا من کاری ندارم به نژاد هرچی میخواد باشه ولی فامیل دیگه خدایی ربطی به نژاد نداره😂 فامیل رو از روی شغل یا مکان زندگی یا اسم احدادشون انتخاب میکردن که اکثر اسامی ایرانی عپها هنوزم عربیه چه برسه به اون زمان مثلا یکی پدر یا پدر بزرگ یا پدر پدربزرگش اسمش احمد بوده در انتهای اسم احمد یه ی نسبت هم معمولا میدادن و فامیلشون میشده احمدی یا حتی گاهی وقتا همون ی نسبت هم نمیدادن این که دیگه ربطی به نژاد نداره عزیزم

کاش میشد بشی🖤💔
عزیزم  فکر کنم خیلی چیزا از جمله درک برای شما خیلی سخته. شمایی که خیلی ادعای آزادگی داری اما را ...

دوست عزیزم! من فکر میکنم شما دچار سو تفاهم شدید نسبت به من و تفکراتم. من هیچ خوش ندارم که در بحث از من رنجیده خاطر بشید و به این راحتی و سرعت بگریزید. شما اصلا با تفکرات من آشنا نیستید که اینقدر راحت قضاوت میکنید. شاخصه ی اول بحث، صبر است و صبر و صبر... شما صبور نیستید و اجازه توضیح به فرد مقابل نمیدید. من هیچ گاه ابراز ناراحتی و نفرت از انسان ها نمیکنم! انسان ها همه و همه در هر موقعیتی، فرصت این رو دارند که خوب باشند و شرافت خودشون رو به نمایش بگذارند. این فرصت رو از کسی سلب نمی‌کنیم. هرگز! مقصود من از  «هندی ها»، یکسری از ضوابط موجود در فرهنگ اونهاست که من صرفا بدلیل دامن زدن اونها به ضعف های موجود در فرهنگ شون از صرفا  «رفتار های اونها» بری هستم... نه خودشون! شما بسیار بسیار زود قضاوت کردید و با این رفتار عجولانه و حیوانی و ددمنشی تون من رو شدیدا مغموم ساختید! شما اگر در خصوص طرز فکر من شبهه ای دارید خب مطرح کنید تا پاسخ بدهم! چرا اینقدر سست عنصر هستید که فورا فرار میکنید؟ ما در بحث گهگاه به همدیگر فحش هم می‌دهیم! میدان بحث، میدان قربان صدقه نیست! ما آمده ایم تا مبادله ی نظری شکل بدهیم و قدری بر هم بتازیم تا در نهایت به هدف اصلی خود برسیم یعنی  «دوستی». شما نباید انتظار رفتار لطیف داشته باشید. اگر پاسخی داشتید، بجای اینکه در اوج عجز به آن یک جمله ی من مبنی برین که اینقدر درکش براتون سخته؟؛ اعتراض کنید، بابت اظهار فضل بی‌جای خود عذر خواهی می‌کردید. همانگونه که من بابت انتقال نظر خودم راجع به هندی ها ضعیف عمل کردم. تو بسیاز پرخاشگر هستی. 

از یک دی هیچ گونه تاپیکی نخواهم زد تا نی نی سایت اصلاح شود. این سایت هیچ احترامی برای کاربران قائل نیست و به درخواست آنها توجه نمی‌کند. #تحریم همگانی نی نی سایت ✌️
2731

من تورکم اذری ددندی🤣🤣🤣🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

تو اولویت اول ،تو زندگی هیچکس جز خودت نیستی،دقت کن ،هیچ کس🙂
عزیزم  فکر کنم خیلی چیزا از جمله درک برای شما خیلی سخته. شمایی که خیلی ادعای آزادگی داری اما را ...

اما الان که تفکر کردم دیدم که راست می‌گویید! من نباید اینقدر بی پرده راجع به یک ملتی نظر بدهم. درست هست! اما این فقط نظر من بود! شما هیچ ارزشی برای نظر بقیه ی قائل نیستید... من اگر هندی ببینم اینقدر شعور دارم که بهش نگم ازت بدم میاد! 😐 و متوجه اشتباه طرز بیانم هم شدم! باید می‌گفتم من فقط از یکسری خصوصیات برخي شون بدم میاد. نه از همه ی اونها و ذات شون. اما الان که من اومدم دارم بحث تبار شناسی میکنم تا ریشه های عمقی یک نژادی رو واکاوی کنم؛ شما خیلی غلط میکنی میای اظهار فضل میکنید. استادی داشتیم میگفت اینکار دقیقا حکم گوه خوری رو داره☹️ جزین هم نیست متاسفانه! من نگفتم آذری ها مطلقا ترک نیستند! که سما اومدید یاوه میبافید. قشنگ بی سوادی ت تو آش ماست پیداست 😒

از یک دی هیچ گونه تاپیکی نخواهم زد تا نی نی سایت اصلاح شود. این سایت هیچ احترامی برای کاربران قائل نیست و به درخواست آنها توجه نمی‌کند. #تحریم همگانی نی نی سایت ✌️
هیچ کدوم از آدمای دنیا نمیتونه ادعا کنه ژن خالصی از نژاد خاصی داره  اگه اشتباه نکنم توی آمریکا ...

اصلا با وجود کشورهایی مثل کانادا که همه جور آدمی از هر قوم و نژادی از چین و هندی و ایرانی و اروپایی درش هستن، مفهوم کشور با تعبیر قبلی که مردم از یک نژاد میشه کشور، داره از بین میره، ما فقط باید انسان باشیم

2738
من یه رگ آذری دارم یه رگ عثمانی  خودم رو ترک میدونم  آریایی نیستم ولی کلا نژاد برام خیلی ...

کشوری یا نژادی بنام عثمانی وجود نداره...عثمانی حکومت بوده ترکیه تا عربستان و قبرس و بالکان رو شامل میشده خیلی قدیما....مثل حکومت صفوی..