2733
2734

«دوستان گرامی؛ از همین ابتدا بگم که من فقط پرسشی برام پیش اومده و دوست دارم جوابش رو بدونم. در این تاپیک قرار بر بی احترامی یا تخفیف منزلت هیچ قوم و نژادی نداریم. خود را کنترل بفرمایید!» 

آذری های عزیز، سلام! 

من واقعا دوست دارم بدونم شما در رابطه با قوم خودتون چه طرز فکری دارید؟ تا آنجا که من میدونم و مطالعه کردم؛ تبریزی ها و در کل آذری ها، متعلق به یکی از اقوام ایرانی به نام قوم ماد هستند و اغلب از سمت مادر به قفقازی ها یا تاتار ها هم بی شباهت نیستند. اما مسئله اینجاست که اونها خودشون رو ترک می‌دونند! در صورتی که اونها فقط ترک زبان هستند! ترک های اصیل به صورت ژنیتیکال، چشم رنگی و مو بور و بلوند هستند. که این شاخصه چندان در تبریزی ها دیده نمیشه. شما از حیث تاریخی همواره جزئی از اقوام ایرانی بودید یا بعضا به نواحی دریای کاسپین تعلق داشتید. آیا براستی فکر می‌کنید ترک هستید؟! اگر درین باره راهنمایی م کنید بسیار ممنون میشم عزیزان🌹🙏

از یک دی هیچ گونه تاپیکی نخواهم زد تا نی نی سایت اصلاح شود. این سایت هیچ احترامی برای کاربران قائل نیست و به درخواست آنها توجه نمی‌کند. #تحریم همگانی نی نی سایت ✌️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برا شادی روحت صلوات فرستادم 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
ترور نشی صلوات

واااا😐 بحث جاهلانه که نمی‌کنیم... علمیه

از یک دی هیچ گونه تاپیکی نخواهم زد تا نی نی سایت اصلاح شود. این سایت هیچ احترامی برای کاربران قائل نیست و به درخواست آنها توجه نمی‌کند. #تحریم همگانی نی نی سایت ✌️
2738

من ک ترک چون زبونم ترکی اما پان ترک نیستم من با اذربایجان به عنوان هم زبان نگا میکنم نه اینکه پا جزو اونا باشیم الان ک ما جزو ایرانیم ایرانی هستیم درضمن بیشترمون بلوند هستیم من خودمم 

واااا😐 بحث جاهلانه که نمی‌کنیم... علمیه

آره درسته ولی اینجا علم خیلی جایگاه نداره

برو در مورد خاندان شوهر تاپیک بزن همه حالمون جا بیاد

کاش میشد همه حرف ها را زد. بعد مُرد....
الان تورکا میان خفت میکنن خودت طناب دارتو بنداز 

فقط سواله 😐🙂 مطمئن هستم ترک ها منطقی و خوش رفتارند☺️

2706