2737
2734

یکی تاپیک زده بود میخوام وارد این روابط بشم گزارش زدن

کاری به درست و غلط بودنش ندارم بده مگه بهش بگیم چرا وارد این روابط نشه؟

همه چی ترس نیست

روح ادم داغون میشه

داداش قشنگم تو ۱۷ سالگی تصادف کرد و شب تولدش آسمونی شد و ما رو با کلی دلتنگی تنها گذاشت واسه شادی روحش صلوات میفرستی؟💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خودشیرینن  

پیش نی نی یار خودشون رو لوس میکنن

تو را دارم و داراے جہانم🖤تموم آرزوم اینہ برم حرم دلم واشہ بگم دستت درست آقا دیگہ دستم تو دستاشہ  تعریف من از عشق ہمان بود کہ گفتم؛ در بند کسے باش کہ در بند حسین است🤞🏻یه صلوات مهمونم می‌کنی مهربون؟؟  اللهم عجل لولیک الفرج 🕊️

ببین من خودم مخالف این روابطم ولی هیچ وقت برا اینجور تاپیکا گزارش نمیزنم بعضیا چشمشونو رو واقعیت جامعه بستن و میخوان مثل زمان خودشون فکر کنن برا همین با گزارش زدن مثلاااا مثلااا میخوان از ترویج و عادی سازی این کار جلوگیری کنن.

2738
ببین من خودم مخالف این روابطم ولی هیچ وقت برا اینجور تاپیکا گزارش نمیزنم بعضیا چشمشونو رو واقعیت جام ...

دقیقا

۱۴-۱۵ سالم بود انقد تو گوشم خونده بودن پسرا دنبال یچیزن ترس داشتم از رل زدن

ولی رل زدم و کار به جاهای بد نکشید خودمو خیلی نگه داشتم 

ته تهشم طرفم گفت تو قرار نمیای من بغل میخوام و بوسه و کات کرد رفت و مطمئن شدم که همینه👌🏼

داداش قشنگم تو ۱۷ سالگی تصادف کرد و شب تولدش آسمونی شد و ما رو با کلی دلتنگی تنها گذاشت واسه شادی روحش صلوات میفرستی؟💜
وا مصیبتا وا اسفا دوست پسر؟ چه جساراتا

😑😂💕

دقیقا ۱۴-۱۵ سالم بود انقد تو گوشم خونده بودن پسرا دنبال یچیزن ترس داشتم از رل زدن ولی رل زدم و کار ...

من 18 سالمه 13 14 سالم بود میدیدم دوستام رل زدن به چه جاهایی بعضیاشون کشیده شدن(دوستی های پاکم داشتنا اما فک کن تو مثلا 7 نفر 1 نفر اینجوری بود)رل نمیزنم و نزدم کلا ام ادمیم ک دوست نمیشم الان که مدرسه ها تموم شده من حتی دوست دخترم ندارم 😂

دقیقا ۱۴-۱۵ سالم بود انقد تو گوشم خونده بودن پسرا دنبال یچیزن ترس داشتم از رل زدن ولی رل زدم و کار ...

سلام.چون اولا خلاف قانونه سایته ثانیا این روابط هیچ گونه ضمانت اجرایی وتعهد قانونی نداره وعلی الخصوص اینکه با فرهنگ ما جور در نمیاد و در دین ما هم نهی شده از روابط بدون چارچوب وزودگذر.همه هم مثل شما نیستند خیلی ها امروزه کاشون به جاهای باریک کشیده میشه چون من خومد کارم با اینجور چیزاس ودر جریان هستم ووقتی اتفاق افتاد دیگه نمیشه برگردن به عقب.پس بهترین کار اینه که نذاریم قبحش ریخته بشه بیشتر از این

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام
2706