2737
2734

خونه مادرشوهرم توی شهرستانه(روستاست)

مثلا سالی یه بار عیدا همه جمع میشن خونشون 

۴تا خواهرشوهر و ۳تا برادرشوهر همشونم ماشاالله زن و بچه و ...

بعد تصور کنید یه مدلین که کلا یه اتاق جدا واسه اقایون دارن یعنی معمولا اقایون تو اون اتاق دور هم جمع مبشن

بعد حمومشون دقیقا چسبیده به این اتاقه

منم کلللا بدم میاد وقتی برم حموم همه بفهمن (نامحرم)همه زوم میکنن رو ادم خیلی بدم میاد.

وقتی میریم معمولا ۴ یا ۵ روز میمونیم.

فک کنید برید اونجا حموم بعد اصصصلا جای لباس پوشیدن نداره لباساتونو همشو باید تو حموم بپوشید شلوار و ... با موهای خیس روسری سر کنی بیای بیرون (خیلی بدم میاد تو حموم لباس بپوشم)

واقعا مصیبته من معمولا نمیرم حموم اونجا 

چون طولانی نشه الان بقیشو میگم واستون 

بعد مثلا واسه مسافرت ۴روزه اندازه ۸روز لباس میبرم تند تند عوض میکنم و اسپری و ....

خواهرشوهرم بهم میگفت مثلا تو خونتون چند روز یه بار میری حموم؟؟؟منم منگل جوابشو میدادم یه روز در میون 

فک میکرد خوته خودمونم نمیرم حموم.منم کلا یکی بهم تیکه میندازه نمیفهمم اون موقع خنگم بعدا یادم میوفته

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

یه بارم میخواستیم بیاییم خونمون دیگه قشنگ دم در بودیم جاریم (خودش یه ساعت تو حموم بود کیسه کشیده بود با لپ های قرمز)اومده دم در بهم میگه حالا یه دوش میگرفتی تو راه راحت باشی.

اونحا ناراحت شدم گفتم راحتم دیگه دارم میرم خونه خودم.

۵ساعتم راهه خدا میدونه نصفه شبم برسیم من اول پریدم تو حموم ولی اونجا کلا چندشم میشه برم 

چقدر از این دوره همی های شلوغ و بی امکانات و خر تو خر بدم میاد

منم دقیقا حالا همشون تند تند میرن ما فقط عیدا میریم واقعا تحمل ندارم.وقتی تصور میکنم قبل از من مثلا برادرشوهرم تو حموم بوده چندشم میشه دست خودم نبست.

فک میکنم کثیف تر میشم کلا برم حموم😁

صبحه زود برو که همه خوابن. من انقدر موهام چربه که ی روز نرم حموم کپک میزنم

وای منم همین مشکل رو دارم از بس هرروز رفتم حموم و موهامو شونه کردم حس میکنم موهام خیلی کم شده و نازک شده شما اینجور نیستین

عزیزم تو این کرونا مساغرت دسته جمعی نرید کلا.ایشالا وقتی کرونا تموم شد مشکل شما هم حل شده

😂😂😂موضوع واسه پارساله کلا یکساله نرفتم اونجا واسه کرونا.کلی گفتم .مثلا واسه بعدانم

2706