2733
2734
عنوان

ممکنه استراحت بشم تا زایمان؟

176 بازدید | 27 پست

بچه ها من سرویکسم هفته ۱۸ پایین بود ۳۰ بودم، دکترم آمپول داده و گفته استراحت باش تا دوهفته دیگه، اگه مجبور شدیم اون موقع سرکلاژ.

حالا چه سرکلاژ بشم چه نشم تا آخر بارداری استراحت بهم میده؟ پیاده روی و ورزش بارداری نمیتونم برم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بروتاپیک سرویکسمو بخون خیلیا نطردادن به دردت میخوره حتما

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2728
ن اصلا پیاده روی و ورزش تعطیل  کار خونه هم تعطیل  منم پایین بود توی ۱۸ هفته توی ۳۲ هفته ...

خب بدون ورزش و پیاده روی که زایمان طبیعی سخت میشه:(

شما تا الان استراحت بودی؟

2738
دوختن دهانه رحم، وقتی طول دهانه رحم کم باشه برای جلوگیری از زایمان زودرس این کار رو انجام میدن‌

ممنون عزیزم جاری من دوخت ولی بازم استراحت بود

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤
2706