2737
2734

چرا نوشته میش پرداخت قبلآ قیمت کامل میزد یعنی چی نوشته قیمت روز موقع تحویل

سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچکس بعید نیست...                                                تو چه دانی که پس هر نگه ساده ی من چه جنونی چه نیازی چه غمی ست....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کی هست ثبت نامش؟

۶ تا سه روز نوشته دقیق نمیدونم تا کی هست

سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچکس بعید نیست...                                                تو چه دانی که پس هر نگه ساده ی من چه جنونی چه نیازی چه غمی ست....
2731
واسه اینکه. پیش فروشه و تحویلش سال بعده ! اونایی که قیمت قطعی میدادن تحویلشون سه ماهه بود 

واقعآ پس اون سه ماهه ها کی هست ثبت تامش

فعلا نداره شاید ایران خودرو تا چند روز دیگه داشته باشه 

چه بد🤕

2738

دقت کنید منم تابستون ساینا برنده شدم 39تومن ریختم ولی تو سایت زده آذر 1400 تازه دعوت نامه میاد و قیمت کلی رو اون موقع میگن یعنی یکسال نه بلکه یکسال و نیم بعد. ریسکه دیگه این همه مدت زمان بزاری اونم نه برای شاهین یا دنا پلاس واسه ماشین های معمولی