2726

سلام عزیزان

کوچولوتون چند وقتشه و تو هر وعده چند پیمانه بهش شیرخشک میدین؟

آخه رو قوطی شیرخشک یه حجم تخیلی نوشته .واسه ۴ماه ببهد نوشته هر نوبت ۲۱۰ سی سی آب که ۷ پیمانه هم شیر میخواد.یه چیزی در حد دوتا لیوان فرانسوی میشه حجمش!!!!

ینی معده بچه ۴ ماهه همچین گنجایشی داره؟!

در مدت ۳ سالی که عضو نی نی سایت بودم بیش از ده بار قطع دسترسی شدم. این بود آرمانهای ما؟😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرچقدر که بچت میلش میکشه بهش شیر خشک بده  به زور شیر زیاد بهش نده.الان بچت چند ماهشه

دخترم ۴ماه و ۲۰ روزشه تاحالا بهش شیرخشک ندادم چند روزه شیر خودم خیلی کمتر شده بود واسش درست میکنم با شیشه هم بلد نیست بخوره با قاشق میدم دوبار ۶۰ سی سی درست کردم نصفشو بیشتر نخورد 

بااون حجم تخیلی موندم که آیا من کی اونقدر شیر داشتم که بخواد تو هر نوبت بخوره پس همیشه گرسنه بوده و اینکه چرا دخترم بیشتر از ۳۰ سی سی نمیتونه بخوره؟!

در مدت ۳ سالی که عضو نی نی سایت بودم بیش از ده بار قطع دسترسی شدم. این بود آرمانهای ما؟😁
2728
چون با قاشق بهش میدی و شیشه نمیگیره بخاطر همین خیلی نمیتونه بخوره.اگر میتونی سعی کن بهش شیرخشک ندی خ ...

منم خودم خیلی ناراحتم ازین قضیه هرچی فکر کنین برای افزایش شیر دارم استفاده میکنم.

لعنتی از ۲/۵ماه بعد زایمانم پریود شدم و این دفعه که نوبت ومش بود الان روز دهم پریودی هستم و همچنان شدیده🤦‍♀️🤦‍♀️

با دکترم صحبت کردم از امروز باید دوفاستون بخورم.

راهی برای قطع خونریزی نمیدونین؟

از عطاری عرق یونجه بگیر بخور خیلی خوبه.آش بخور.ابگوشت بخور اگر اینجوری بخای با قاشق به شیر بدی دیگه ...

عرق یونجه؟؟

واقعا اثر داره؟

اصولا بیشتر دکترا برا خونریزی های شدید امپول ویتامین کا تجویز میکنن اما باید نسبت به سن و وزن و این چیزا تجویز بشه.باید به دکترت بگی تا اگر صلاح دونست بهت بنویسه 

من از اقبال خود نالم که دستی بی نمک دارم... 😭😭😭
عرق یونجه؟؟ واقعا اثر داره؟

اره عزیزم خیلی خوبه.من خودم استفاده کردم واقعا تاثیرشو دیدم.

خب مگه ندیدی ببعی ها و گاو چقد شیر دارن؟

چون اکثرا یونجه میخورن🤦‍♀️😂😁من خودم فک میکردم الکی میگن ولی دیدم خوبه

من از اقبال خود نالم که دستی بی نمک دارم... 😭😭😭
منم خودم خیلی ناراحتم ازین قضیه هرچی فکر کنین برای افزایش شیر دارم استفاده میکنم. لعنتی از ۲/۵ماه ب ...

منم ماهی دوبارپریود میشدم یبار ی ورق قرص ال دی خوردم دیگه تنظیم شد

خدای مهربونم تودلیمو صحیح وسالم بهم برسون🙏🙏
دخترم ۴ماه و ۲۰ روزشه تاحالا بهش شیرخشک ندادم چند روزه شیر خودم خیلی کمتر شده بود واسش درست میکنم با ...

شیرخودت باشیرخشک فرق داره حتماسیرمیشه دخترمنم شیشه نمیگرفت براش اونت خریدم میخوره 

خدای مهربونم تودلیمو صحیح وسالم بهم برسون🙏🙏
شیرخودت باشیرخشک فرق داره حتماسیرمیشه دخترمنم شیشه نمیگرفت براش اونت خریدم میخوره 

شیشه شیرش از همون اول اونت بوده ولی اصلا نمیگیرش لای لثه هاش فشارش میده

واسه ال.دی هم دکترم میگه ال.دی شیر رو کم میکنه.اول دوفاشتون مصرف کنم اگه خداینکرده نتیجه نداد ال.دی

دعا کنین به همسن دوفاستون جواب بده چون من همینطوری شیرم کم هست

اره عزیزم خیلی خوبه.من خودم استفاده کردم واقعا تاثیرشو دیدم. خب مگه ندیدی ببعی ها و گاو چقد شیر دار ...

ببخشید چقدر مصرف میکردین؟روزی چند نوبت؟

2706