2726

بچه ها خونه مادرشوهرم تنهام اومدم یه بالش گزاشتم رو مبل راحت تکیه بدم گوشش باز بود همش ریخت وایی خداااا من خیلی میترسم از پَر چیکار کنم چجوری جمع کنم.یدونه جارو برقی بیشتر ندارن اونم تو اون یکی خونشونه الان اینجا من چیکارکنم 

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰

😳😳😳😳

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من عاشق پر هسم دلم میخواد ساعتها بگیرم تو دستم🙄

تویی که داری امضامومیخونی👈👈 اگه جایی بیعدالتی دیدیو از شدت خشم بدنت به لرزه افتاد بدون یکی از رفیقامی 💛💚💛💚اگه یه احمق بیمغز به جنسیتت توهین کرد و تو ساکت موندی به شدت حقیر و پستتر از اونی/پستتر از اونا آدمایی هسن که فارغ از علاقه به یه جنسیت خاص دارن خودشونو پاره میکنن تا بچشون پسر بشه تنفرم نسبت به اینا در قالب کلمه نمیگنجه زبونم قاصره در مقابل این آدمایی که اسم خودشونو گذاشتن زن بعد به نفع جنس مقابل عمل میکنن برا همیشه داغ بچه رو دلتون بمونه که ایقد دختر رو پست نکنینفقط میتونم بگم خیلی بیغرتی که جنس خودتو کوچیک میکنی مغزکپکی عقبمونده
2728

وای توام؟ من از مرغ و خروس و کلا چیزایی ک پر داره خیلی میترسم

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

دیگع گذشته حالا برو یه تشت ابم خالی کن توش زیبایی خونه تکمیل شع🥴😃

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
تا این حد فوبیا داری . عجب

اره میترسم از جوجه نمیترسماا خودم دوتا دارم یکی مرغ یکی خروس عاشقشونم الان من چیکارکنم

من گلم فوبیا حشرات دارم فوبیا داری؟

نمیدونم لابد داارم ولی نمیدونستم فوبیا حساب میشه خونه زندگی لباسم گند شد 

من عاشق پر هسم دلم میخواد ساعتها بگیرم تو دستم🙄

خوشبحالت همه جا به گند کشیده شد جارو برقی هم ندارن اینجا چیکار کنم

2706