2733
2734
عنوان

از دست بچه هام خسته شدم 😢

2862 بازدید | 29 پست

یکسره دعوا میکنن شش ساله و سه ساله هستن اصلا زبون ادمیزاد حالیشون نیست 

با اینکه ۲۵سالمه قیافه م مثل زنای سه پنج ساله شده دارم واقعا به معنای واقعی دیوانه میشم 😓

جیغ و داد میزنن سرم سوت میکشه 🥺

بیایید با من حرف بزنید🙏

منم یه عالمه آرزو دارم  امیدوارم به همه ش برسم همگی ممنون میشم برای خوشبختیم دعا کنید ،🙏😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم من ۲۷ سالمه یه دختر تقریبا چهار ساله دارم یه پسر ۱۱ ماهه 😐😐😐😐😐شاد شادم خدا رو هم شکر 😂❤️ ...

نه 

منم یه عالمه آرزو دارم  امیدوارم به همه ش برسم همگی ممنون میشم برای خوشبختیم دعا کنید ،🙏😘
پس خودم چی

میشنوی مگه؟والا دختر من تا چند سال پیش از صبح که پا میشد تا شب بکوب گریه میکرد.من دیگه خیلی وقتا نمیشنیدم گریشو😂برام جزو صداهای محیط شده بود.مثل صدای ساعت یا صدای رد شدن ماشین از خیابون😂😂

آروم و ملایم بهشون بفهمون نباید با دعوا و خشونت مسایلشونو حل کنن یا نباید زورگو باشن ، سازش و مدارا رو بهشون یاد بده و حرصم نخور خودت

2738
واقعا حق داری منم یه پسر سه ساله دارم واقعا بعصی وقتا دیگه مغزم نمیکشه. پسرمم خییلی شیطونه  ...

منظورم اینه سن م بالاتر، نشون میده

نه 

خب دیگه چی میخپای؟😐😐من سر دخترم اولین بچه بود با زور و بازو می رفتم شوهرم سر پسرم با زور مجبورم کرد بشینم خونه فک کن یه بچه جهار ماهه توی شکمم یه بچه دو ساله تازه عاشق این بودم کار کنم شوهرم مجبورم کرد بشینم خونه وگرنه شاغل بودم انقدر زود گلم خسته نباید بشی پرستار بکیر من پرستار هم می کرفتم این کرونا باعث شده الان هنه جی بیوفته روی شونه خودم

واقعا حق داری منم یه پسر سه ساله دارم واقعا بعصی وقتا دیگه مغزم نمیکشه. پسرمم خییلی شیطونه  ...

آدم چهرش زشت باشه هر چی سنش بالا تر بره زشت تر دیگه وگرنه من ۳۵ ساله دیدم عین عروسک میمونه چون از اول خودش زیبا بود

خب دیگه چی میخپای؟😐😐من سر دخترم اولین بچه بود با زور و بازو می رفتم شوهرم سر پسرم با زور مجبورم کر ...

خونه مونو هر چقدر تمیز میکنم همون شکلیه🥺

2706