2733
2734
عنوان

خدایا عزراییلو بفرس

| مشاهده متن کامل بحث + 312 بازدید | 25 پست
اره منم اینجوریم یکهو بیش از اندازه خوش حالم کسی نمیتونه جلومو بگیره

یکم مطالعه کن در این مورد یا با یک مشاور یا روان شناس صحبت کن انشاالله که هر چی خیر و صلاحته همون واست پیش بیاد

فقط مال منےتـــو...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبلا هم شده  

علائمش ایناست یهو احساس میکنی دچار یه حجم زیادی از استرس و ترس شدی که منشا خاصی نداره دور از جونت احساس میکنی الان دیگ داری سکته میکنی و..... 

علایم جسمیشم شامل تعرق شدید_ضربان قلب شدید _احساس تنگی نفس مثلا حس میکنی یه چیزی تو گلوت گیر کرده _سوزن سوزن شدن دست و پا _بی حسی _لرز یا گرمای شدید

2728
من ارزومه ارزومه 

عزیزم پانیک داری

ای شاه نور و چلچراغ🌸آقوی آقام یا شاچراغ🌸یِه کِش دیگه جارم بزن🌸بکن صدام یا شاچراغ 🌸از در بگی بو پا میام 🌸ازدار بگی بو پر میام🌸می‌خوام به پابوست بیام 🌸با سر میام یا شاهچراغ 🌸بستت منم، خستت منم🌸پابند گلدستت منم🌸زنجیر عشقت همه جو🌸بسته به پام یاشاچراغ #تسلیت_شاهچراغم🏴تسلیت آقا جانم.  اللّهُمّ صَّلِ عِلی السَیِّدِالسَّاداتِ الأعاظِمِ، أحمَدَ بنِ موُسَی الکاظِمِ، الشَّهیِدِ المَظلُومِ، الَّذِی کانَ کَریماً جلیلاً وَرِعاً، وَ کانَ أُبُوه عَلَیهِ السَّلامُ یُحِبُّهُ وَ یُقَدِّمُهُ، وَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ العَابِدِ الزَّاهِدِ وَ صَلِ عَلی حُسَینِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ الَّذِی قُتِلَ مَظلُوماً کَأفضَلِ مَا صَلَّیتَ عَلَی أَحَدٍ مِن أولِیائِکَهر که با آل علی درافتاد، ورافتاد🚩 به دل دارم شوق روی تو را، عطر و بوی تو را ای حبیب من، به عشق لیلا شدم مجنون، مرا با دوری مکن دلخون، یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔مرا تاب انتظارم نیست، دگر آرام و قرارم نیست، یوسف زهرا، اباصالح العجل اقا💔ببین از غم گریه سر دادم، عزیز دل بشنو فریادم،یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔

منم ۳شب اینجور بودم خیلی بد بود بی قرار بودم تپش قلب نمیتونستم تو خونه بمونم هرشب باید میرفتم ببرون راه برم چون خونه دیوونه میشدم اینقدر گریه کردم اون ۳ روزو بد ترین روزای عمرم بوود 😞 اینقدر دعا ب خدا التماس میکردم ک خداروشکر گذشت 🙏

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

عزیزم مگه مشکلی توی زندگیت داری؟

شوهر منم همینجوریه

همیشه بی قراره،فکرش درگیره،هی میگه کاش بمیرم راحت شم

من از کسی پرسیدم که شرایطش رو نگاه کنه،گفت طلسم داره

اگه باطل نشه،همینجوری می مونه

2738
عزیزم مگه مشکلی توی زندگیت داری؟ شوهر منم همینجوریه همیشه بی قراره،فکرش درگیره،هی میگه کاش بمیرم ر ...

اره منم مث شوهر شمام تمام درهای زندگیم ردم بسته میشه دعوا بدبیاری همش تو خونمونه اصلا ارامش تو خونمون ندارم

When l walk, I walk whit god.He is always whit me, He never leaves me and He will shine the light on me✨