2410
2553
عنوان

استاد عربی سایت آلا

715 بازدید | 8 پست

کدوم یکی بهتره و خوب توضیح میده؟

وقتی عاشق میشوی👩‍❤️‍👨همه دنیایت محدود میشود در یک نفر😌در نگاهش😻در صدایش...☺️و چه خوشبختم منی که دنیایم خلاصه شده در❤️تو❤️ تویی که بودنت جبران همه نداشته هایم است🤩 دوستت دارم مرد من👩‍❤️‍💋‍👨💋                  sen hep kalbimin en ğüzeı yerindesin  
ناصح زاده

خواهرم هرچی میزنه همش عربی ریاضی تجربیه

انسانی کو پس؟

وقتی عاشق میشوی👩‍❤️‍👨همه دنیایت محدود میشود در یک نفر😌در نگاهش😻در صدایش...☺️و چه خوشبختم منی که دنیایم خلاصه شده در❤️تو❤️ تویی که بودنت جبران همه نداشته هایم است🤩 دوستت دارم مرد من👩‍❤️‍💋‍👨💋                  sen hep kalbimin en ğüzeı yerindesin  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
بنظرم من اون خوبه ولی فلاح تاملند بهتره

چطور باید عربی انسانی رو بیارم؟همش تجربی و ریاضیه

چطور باید عربی انسانی رو بیارم؟همش تجربی و ریاضیه

خب بزن ویژه انسانی البته این فلاح ک میگم مبلغش بالاس ولی فک کنم تجربی و انسانی رو باهم پیش میبره و برای کسایی ک انسانی هستن کلاس ویژه هم میذاره

خب بزن ویژه انسانی البته این فلاح ک میگم مبلغش بالاس ولی فک کنم تجربی و انسانی رو باهم پیش میبره و ب ...

خو میزنم ولی باز نمیاد همش تجربیه

این ناصح زاده اصلا عربی انسانی رو انگار توضیح نمیده

2714