2703
2553
عنوان

یه خانوم یا دختر ایرانی که نقش مثبتی ایفا کرده معرفی کنید.

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 66 پست

مریم میرزا خانی

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
عزیزم الهه قمشه ای 2 نفرن خواهر برادرن 😂🤣

😂😂😂

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الهه قمشه ای

اقاست که ایشون

الهی قمشه ای نه الهه قمشه ای😅

اسمشونم حسین

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
2720

من به نظرم چون واسه تحقیق میخوای  دنبال چهره های معروف  این زمان نرو

برو گذشته  چیزی باشه کسی نشنیده باشه و جالب باشه

مثلا بانو آرتیمیس ایرانی

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
اقاست که ایشون الهی قمشه ای نه الهه قمشه ای😅

منظورش خواهر الهی قمشه ایه. ایشون هم یه فیلسوف و محقق بزرگ بودند

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
2714

اینا  خواهر برادرن  من مال اصفهانم و اینهام مال شهرضا من خواهررو  دیدم خیلی باسواده

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
اینا  خواهر برادرن  من مال اصفهانم و اینهام مال شهرضا من خواهررو  دیدم خیلی باسواده

گوگل اطلاعاتی راجبش نداره که

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
اقاست که ایشون الهی قمشه ای نه الهه قمشه ای😅 اسمشونم حسین

واقعا که اجازه حرف زدن  بدین 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
منظورش خواهر الهی قمشه ایه. ایشون هم یه فیلسوف و محقق بزرگ بودند

میشه اطلاعاتشون و برامون بزاری؟من نمیشناسم،گوگلم چیزی پیدا نکرد

اقاست که ایشون الهی قمشه ای نه الهه قمشه ای😅 اسمشونم حسین

مهدیه الهی قمشه ای 

گوگل اطلاعاتی راجبش نداره که

مهدیه الهی قمشه ای 

2706