2733
2734
عنوان

لباسم قشنگه

421 بازدید | 30 پست

صبر کنید تا بزارم 

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .

بزار 

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برا کجا؟ برا عروسی؟ بد نیست

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
برا کجا؟ برا عروسی؟ بد نیست

🙄😶😶😶بد نیستتت

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .

آره گلم خیلی نازه مخصوصا دامنش 😍

مبارکت🌸🍃❤️❤️❤️

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
2738
آره گلم خیلی نازه مخصوصا دامنش 😍 مبارکت🌸🍃❤️❤️❤️

ممنون 😀

ممنون 😀

❤️🧡🍃

زیادی تنگه بنظرم

اره خب از پارسال تپل تر شدم شکمم قشنگ زده بیرون شبیه این خانومایه ۵ ماهه حامله دیده میشم 

برای خونه اره خیلی خوبه واسه مهمونی تولد مثلا هم خوبه خوشبحالت کمرت باریکه من از دور کمر یه هو هیک ...

کجاش باریکه بزور جا دادم بالاتنه کلا ریخته بیرون چجوری تو این لباس جمعشون کنم

برای عروسی انگار زیاد جالب نیست ولی برای مهمونی های کوچیک خیلی عالیه

برا عروسیه مهمونی نداریم

2706