2733
2734

میخوام واسه یه پسر 5 ساله هدیه بخرم

همیشه بهش اسباب بازی دادم

عاشق حیوانات هست

به نظرتون که بلدرچین کوووچوولو واسش بخرم یا اگر پیدا کردم منستر ممکنه کرونا داشته باشن این حیوونا

بلدرچین رو قبلنا تو شمال دیده  از همون موقع علاقه داره بهش😬😬

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

همستر گلم

هنوز که ثابت نشده حیوونا کرونا دارن

بلدرچین بگیر که واسش تخم هم بکنه حسابی ذوق میکنه

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بلدرچین بوش خییییلی بده شوهرمن چنتا اورد خونه انقد غر زدم

واقعا🤦🏻🤦🏻

ای بابا

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
2731
همستر گلم هنوز که ثابت نشده حیوونا کرونا دارن بلدرچین بگیر که واسش تخم هم بکنه حسابی ذوق میکنه

وایی نوشتم منستر   این دیگ شااخ غلط املایی 😂😂

اخه جوجس   یه دونه هم میگیرم   با یه قفس کوچولو  

2738

همستر خیلی حییوون شیطونیه مدام وول میخوره باید مراقب باشی نره پشت وسیله ها گم بشه. بعد جیششونم یکم بو میده ☹️ اگه از تو قفس یا آکواریوم درش نیارید خوبه

همسرم دلیل من است. 💜🌱
وای نگیریا بلدرچین تو خونه نگهداریش هم سخته هم بوش طاقت فرساس

پس خیلی بو میده

بیخیال شم