2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

نمیدونم والا

جاریم تو سه ماهگی رفت ترکیه در کل رفت و برگشت ۶ساعت تو هواپیما بود بچشم صحییح و سالم،من ۸هفتگی پرواز ۴۰دقیقه ای داشتم نمیدونم مرتبت بود یا نه به پرواز ولی سقط شد

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
واقعا؟؟پس من چیکار کنم اخه،چطور برم پیش مامانم،عمل کرده،خواهرمم از پس همه کارا برنمیاد،تا حالا تو خو ...

از دکترت پرسیدی؟

فکم کنم بتونی چون من تو فرودگاه حامله زیاد دیدم که دارن میرن سفر

زمینی خیلی راهه؟

این همه بازیگران و ... میزارن ماهای آخر میرن خارج بدنیا میارن. حالا من دیدم ماه نه هم کسی رفته چیزی نشده ولی دیگه اونو اصلا توصیه نمیکنم

♥️⁩الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم♥️⁩
2738
ای بابا،اینکه شد دوتا تجربه متفاوت😞😞خدایا چیکار کننم پس من

عزیزم از دکترت بپرس،شاید تجربه های ما بی ربط باشه واقعا

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
این همه بازیگران و ... میزارن ماهای آخر میرن خارج بدنیا میارن. حالا من دیدم ماه نه هم کسی رفته چیزی ...

پس یعنی میشه رفت؟من خودم خیلی میترسم از هواپیما و بار آخر هم توبه کرده بودم،الانم شرایطم طوریه نمیتونم تو ماشین بشینم مجبورم یعنی وگرنه استرسش از همه چی برام بیشتره

الان ۲۲هفتم،یعنی میتونم برم؟

منم دقیقا 22هفته م عزیزم گذاشتم هفته 30برم پیش مامانم ... اصلا نگران نباش . از چند تا دکتر پرسیدم  ب من گفتن سه ماه اول و دو ماه آخر توصیه نمیشه و بهتره ک نرین ولی باقیش هیچ مشکلی نداره

♥️⁩الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم♥️⁩
2706