2726

سلام به شوهرم گفتم از زندگیم برو دیگه روانیم کردی یه ضبط داره که هنذفری میخوره ولی من نمیدونستم یهو بهم گفت ببین منم رفتم که ببینم برگشت منو از این سر خونه پرت کرد اون طرف خونه یعنی اگه خودمو کنترل نمیکردم بد جور زمین میخوردم  دوماه پیشم عمل کردم ترسیدم گفت برو گمشو دیگه برگشت گفت لباسامو جمع کن برم منم جمع کردم ولی خودش رفت پیشمون شدم ولی گاهی وقتا منو میزنه یعنی شوخی میکنم باهاش یهو دستم بهش میخوره اونم میگیره منو میزنه مثل بچه ها

اسم کاربریم مال سال 1398هس الان همسری ندارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چرا هم اینایی که اسم کاربریشون عشق ودنیای همسرشونه با شوهراشون مشکل دارن 

🤣🤣🤣😐

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
2706