2733
2734

سره چت کردنش با دخترا تو مجازی اولین بارش نیست دو بار رفتم قهر اولی یه ماه دومی ۱ سال .یه هفته ویش چتشو دیدم دعوا شد و گفت مزاحمه فقط خواستم با زبون بگیرمش ببینم کیه منم بهش پیام دادم که به شوهرم پیام نده بهم گفت هرزه و زیررررره م ردم ی و هزار تا فوشه دیگه خلاصه تا دیشب دیدم شواهرم این ایموجی رو واسش فرستاده😡😡😡😡😡دیگه زدم به سیمه اخر و گفتم اگه مرد بودی اون حرفتایی رو که بهم زد و طلافی میکردی نه دوباره بهش پیام بدی .دیگه شروع کردم داد و بیداد اومد گفت خفه شو زشته صدات میره بیرون رفت دره اتاقو بست که صدام نیاد بیرون منم اومدم تو پذیراییی هر چه از دهنم دراومد بهش گفت .بعد کفت خفه شو منم هی داد زدم .شروع کرد کتک زدنم طرفه چپه صورتمو داغون کرد درد داره .همه چیزش خوبه این موردضو نمیتونم تحمل کنم .گفتم بیشرفی پستی هرزه ای مثل اونا رفتم تو اتاق خوابیدم تا حالا که رفت بیرون .الان میخوام برم دیگه ولش کنم مثل مرد وایسم و طلاق بگیرم .اما 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اما داداشم کرونا گرفته قرنطینه خونگی خداروشکر حالض خوبه اما بویابیو چشایی نداره سرفه ی خلط دارم داره مادرمم کلا از نظر روحی حالش بده هی تو فکره داداشمه الان برگردم حالشون خیلی بد میشه گناه دارن .و یه چیز دیگم اینه که اصلا یه قرونم پول وکیل ندارم بدم .قرار بود یه تیکه طلا واسم بخره چند روز پیش حداقل اونو میدادم وکیل میگین چیکار کنم برم یا بمونم

2738

مشکلت  اینه ک مثل مرد میخوای وایسی. خودت باش و مثل یه یک زن طلاق تو بگیر.

چه خیری از این مردا دیدید ک آنقدر مرد مرد میکنید

مردای الان بیشتر شون نر هستن ن مرد.

مرد اون زمان ک مرد و زن فرق داشتن الان زنامون از هزارتا نر های الان قوی تر و باغیرت ترن

همه چیش خوبه ؟ دقیقا منظورت چیه خیانت کار ک هست وحشی ک هست بد دهن ک هست دست بزن ک داره دقیقا چبش خوب ...

خسیس نیست و دست و دلبازه تقریبا ازادم کاری باهام نداره هر جا برم تامینم از نظر خوراک و پوشاکو اینا ولی خیانتش و نمیدونم تحمل کنم سرم داره تیر میکشه 

خب چرا ادامه میدی؟ چرا به خودت اخترام نمیزاری؟ اگه تمام راها رو رفتی اگه میدونی هرزه است خب جدا شو ، به خدا موندن توی زندگی نکبت بار دردش بیشتره ، از چی میترسی اخه متاسف شدم ، یا بمون و طلاق عاطفی یا واقعا جدا شو 

2706