2737
2734

سلام ..خانما بنظرم این ی تاپیک بدرد بخور میشه لطفا روی این حرفا فکر کنید

اینا رو ی خانمی که تو دفتر مشاوره و مرکز حل اختلاف هستن نوشتن توی یکی از کانالای که. عضوم..گفتم اینجام بگم من ..امیدوارم راضی باشن و اگر بدردتون خورد و تلنگر شد ی صلووات برا سلامتیشون بخونید

باشه

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..

1⃣#تجربیات_من_میگه

🍃🎈🍃🎈🍃

#قسمت1

۱.متاسفانه بخاطر افزایش خیانت درمیان خانم ها😢،میخواستم درمورد حرام ابدی توضیح بدم،اگر خانمی متاهل یا در عده باشه،بره با یه اقایی دیگه رابطه داشته باشه(من درحد جنسی میدونم،نمیدونم شامل تنها بوسه اینا میشه یا نه)،به اون مرد حرام ابدی میشه،خب یعنی چی،یعنی اگه ازشوهرشم طلاق بگیره ،نمیتونه با اون مرد،ازدواج کنه❌،چون از نظرشرعی بهش حرام شده،داستان یکی از پروندهای زنداییم:اقاوخانمی بچه دارنمیشدن،مشکل از آقا بوده،بعد چندسال بچه دار میشن،مرده مشکوک میشه به خانمش،یه روزی تعقیب میکنه خانمشو میبینه رفته خونه یه مرد،سریع زنگ میزنه پلیس میاد دستگیر میکنه،زن ومرد،میرن زندان،وبچه بعد ازمایش که معلوم میشه مال این اقا نیست،تحویل شیر خوارگاه میشه

۲.مورد دوم طلاق،بخاطر مادرشوهر وخواهرشوهر😒،خانم به مشاورمیگه،مادرشوهرم میگه تو رو نگرفته بودم ترشیده بودی خونه بابات،😡میخواستم فلانی رو بگیرم⚔،شماهم میاید غر اینا رو به شوهرتون میزنید❌،حالا برعکس در نظر بگیریم،شوهرتون با مادر وخواهرشما درگیر بشه بیاد غرش رو به شما بزنه،وقتی مادرشوهرتون این حرف رو گفت بگیدقسمت این بوده✅اون میخواد بهش بی احترامی کنید،تا دعوا راه بندازه،یا شماوشوهرتون دعواکنید،اصلا براتون مهم نباشه،هدفش فقط حرص دادن شماست😐دوبار بگه ببینه براتون مهم نیست،میبینه نقشه شکست خورده😂😒 ،دیگه ازش استفاده نمیکنه

#فاطمه

💖🅾💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

#قسمت2

۳.خانمای خوشگل،اگه یه اقایی هدفش برای بودن باشمافقط خوشگذرانی وسرگرمی باشه،هیچ چیز تاکید میکنم هیچ چیز(رابطه،پول،بچه)هیچ کدوم❌،از اینانمیتونه پابندش،کنه،مادرای کانال مواظب باشید میدونید چندتا مادر مجردتوی هرماه زایمان میکنه،😢اصلا بره دادگاه شکایت کنه،اینکه جزو تجاوز حساب نمیشه،چون با زور انجام نشه،فوقش یه مبلغی بخاطر پاره شدن،پرده بکارت پرداخت میشه،که اونم خانواده ها دنبالش نمیرن بخاطر ابرو،❌بچه رو میفرستن شیرخوارگاه😭،قبولش نمیکنن،دخترشونم میره ترمیم بکارت،تعجب نکنید،😳چون بعضی از چیزهارو ما نمیبینم فکر میکنیم اتفاق نمیفته،ولی زیر سقف این خونه،خیلی ماجراهاهست که مانمیدونم،دخترهاهم همه سن پایین،دختر ۱۶ساله چرا باید دغدغش ،شوهر داشتن ازدواج باشه،چیشده که میگه بخاطرسرگرمی،توجه ،محبت داره بیرون از خونه دنبال اینا میگرده،چرا اونایی که دوست پسر ندارن،تو مدرسه مسخره میشن،امل،عقب مانده هستن،ولی اونایی که دوست پسر دارن میشن روشنفکر،چرا اینجوری شد،چراطلاق اینهمه عادی شد⁉️،چرا یه دفعه پسر ها همش کشیده میشن سمت خانمای سن بالا،میدونی چرا،⁉️چون اونا موفقن،مستقل هستن،برخلاف فکر خانما که فکر میکنن اقایون دنبال زن توسرخور ومظلوم هستن،باید بگم در اشتباهید،اگه یه شغل مناسب،یه موفقیت،تحصیل خوب داشته باشید ،یه ازدواج خوب هم میکنید✅

۴.خانمادخترتون رو توسن کم شوهر میدین،افتخارم میکنین😔،بچه ۶ساله تو اون سن،عروسک باربی میخواد،تو راهنمایی تلسکوپ میخواد،خب همین مثال تو ۱۶،۱۸سالگی،دنبال یه نفر پولدار ،خوشگل،خوشتیپ هست،ولی تو۲۵سالگی دنبال همفکر میگرده،همفکر نه اینکه،هردو پرسپولی یا استقلالی باشن،💙❤یاهردو رنگ قرمز دوست داشته باشن،دوسال بعد میره دانشگاه نظر تغییر میکنه،خیانت میکنه،حالا خانما میان اعتراض نه ما اونجوری نبودیم،😕شما اونجوری نبودی،به بلوغ فکری رسیده بودی،همه که اینطوری نیستن،پس حواستون جمع باشه😃

✅خانما هیچ چیزی ثابت نیست،حتی درختم با اینکه یه جا ایستاده،بلندتر میشه،بررگاش میریزه،رشد میکنه،اگه امروز پول ندارید،وضعیت اقتصادیتون،بده،غر نزنید سرمردا،یه اقایی اومده بود،خونمونو ایزوگام کنه،فرض کنید،تابستون،تو اون گرما یه لباس بافت پوشیده،بعنوان لباس کار،بابام میگفت،گرمای اتیش از یه طرف،خورشید از یه طرف،بیچاره عرق کرده بود،لباسشو دراورده بود،دوباره پوشیده بود،بابای من کارمنده ،کارمندا شرایطشون خیلی خوبه،میگفت،دستش از چند جا سوخته بود،این الان با این شرایط بره خونه،زنش غر بزنه،چی میشه،داره تمام تلاشش رومیکنه،دیگه بیشتر بهشون فشار نیارید،همه مردا خیانت کار نیستن

✅یه خانمه اومده مشاوره،میگه من قبلا رابطه جنسی داشتم،بعد ترمیم کردم،ازدواج کردم،شوهرم بفهمه منو میکشه یه سوال پیش میاد،اگه احساس میکنی کارت اشتباهه (رابطه قبل ازدواح)چرا انجام دادی،اگه انجام دادی،چرا ترمیم کردی،بعضی مردا بکارت براشون مهم نیست،یه اشتباه کرده،تا اخر عمرش نگرانه،شوهرش بفهمه یا نفهمه،یا یه زنه با بچه ۹ساله،خودشو دختر گفته با پسره ازدواج کره عین خیالشم نیست،فردا بفهمه،یه طلاق دیگه،یازنه یه پسره۱۸ساله داره رفته با یه مرد۲۸ساله ازدواج کرده پسرش زده مرد رو کشته،تو اخبار رکنا هست،چرا ازدواج نامعقول،یه جوری دقیق بشید تو ازدواج دومتون ،اینجوری فکر کنید،راه برگشتی نیست،خانمه ازدواج دومشه،با پسر ازدواج کرده،اومده طلاق که بهم سرزنش میکنند،خب اول اینو فکر کن،میدونم میگید،مردا قبل ازدواج صدبار گند کاری میکنن،یا با یه بچه میرن خواستگاری دختز،خانما حساسن،با دوبار کنایه شنیدن،عصبانی میشن،یا تحمل ندارن،درست انتخاب کنه،بعضی از مردا ،خانواره ها استثنا هستن،ما با اونا کاری نداریم،من منظورم خانواده هایی هست که این مسائل رو قبول ندارن،با زور ازدواج میکنن،بعد دعوا،خانمه سه روزه طلاق گرفته،دنبال ازدواج،یه وقت بده به خودت فکر کن،چیشد ازدواج اولم به طلاق ختم شد،کجاانتخابم اشنباه کردم،چند جلسه برو مشاور ،کتاب بخون،پیشرفت کن،ازدواج قبلی رو فراموش کن بعد

#فاطمه

2728

#قسمت3

🍃🎈🍃🎈

۵_به بچه ها اهمیت بدید،میشینیم فیلم ترکیه۳۰۰قسمتی میبینیم،تکرار مختار ،یوسف،صدتا فیلم رو میبینم ،😒😐تا میگیم کتاب📚 همه حوصله ندارم،پول انواع اقسام رژ،لاک،وسایل ارایشی رو میدیم،کفش ولباسای مارک رو میپوشیم،❌تو گرونترین ،رستورانها غذا میخوریم،دلمون نمیاد پول،کتاب بدیم❌،من ومامانم ۲۸سال اختلاف داریم،مگه اون زمان فضای مجازی،اینستا،تل بود⁉️،باید بیشتر از بچه هامطالعه کنید🤓،دلمون نمیاد،پول یه جلسه مشاوره کودک بدیم،وقتی با همسرمون قهریم،مشکل داریم،پول یه جلسه مشاور نمیدیم،ولی پول وکیل۱۳میلیون میدیم😞،اگه زخم رو همون موقع میبستین انقدر عفونت نمیکرد،که مجبور بشید،اون قسمت روقطع کنید،چند نفرتون درمورد تربیت کودک کتاب خوندید،چند نفرتون قبل اقدام برای بچه دوم ،درمورد رفتار با بچه اولتون تحقیق کردید??

۶.یه مورد مهم مشکل زن علیه زن😭،یعنی چی،یعنی اینکه خودمون افتادیم به جون هم⚔،تا میبینیم یکی با شوهرش خوشبخته،خراب میشیم رو زندگیش،تا یکی بهمون لطف میکنه،به اسم دوست یا خواهربهمون نگاه میکنه،واسه شوهرش چشم وابرو میایم،کاش فقط دوست بود،زن همسایه بود،نه عزیزان خواهر ادم ،مادرادم میاد زندگیشو بهم میزنه،بله اونم متاسفانه ،روبه افزایشه به شدت😳،فکر میکنید این زندگی هاادامه داره،همیشه خوشبخت میشید،نه عزیزان،اخرش یه بلایی سر ادم میاد،ادم میفهمه از کجا خورده😢خدا یجوری مهرهاش رو میچینه گیر میفتی تو بازی که خودت قبلا سر یکی دیگه اوردی😞،خواهره با شوهرخواهرش در ارتباطه،چون تو دادگاه،کامپیوتر مشکل داشته نتونستن اون روز کارا رو انجام بدن،دادگاه رو گذاشته رو سرش،خیلی عجله داشته خراب شه سر زندگی خواهرش😐

#فاطمه

#قسمت4

۷.خانما دنیا یجور نمیمونه🌎،امروز نداری،دوسال بعد میبینی زندگیت از این رو به اون روشده🤩،سریع بخاطر یه مشکل کوچیک رفیق نمیه راه نشید🙅‍♀،خانم اومده،دادگاه میگه شوهرم میلیاردره،خانمه چون دوتا لیف گرفته ،زده اینو سیاه وکبود کرده،🤷‍♀طرف پولداره،بهترین خونه ماشین میری،خونشون،وسایل درب وداغون،یه پذیرایی ساده نمیکنه از ادم،قدر زندگی وهمسرتون رونمیدونید،یکی ممکنه همسرش مسافرت ببره،ولی رو خریدن وسایل خونه حساس باشه،یکی ۲۰ساله همش خونس،بهترین وسایل و لباس رو شوهرش میگیره،مگه خودتون عیب ندارید،چرا فقط عیباشو میبینید،خوبیشم ببینید👈🙍‍♂👉،فکر میکنی طلاق گرفتی سریع میری با یه ادم ،بهتر ازدواج میکنی،نه عزیزم ،خانم طلاق گرفته،سه ماه نذاشته بگذره که باخودش فکر کنه ببینه،اصلاچرا ازدواجم به طلاق ختم شد ،چه چیزی توی انتخابم غلط بود،ازدواج دوم کرده،اومده دادگاه برای بار دوم طلاق بگیره،این شکاکه،خسیسه،توکه تو زندگی اولت شکست خورده بودی،باید ایندفعه با دقت ،سخت گیرتر میشدی نه اینکه بخاطر اینکه طلاق گرفتی هرکی اومد خواستگاری فقط بخاطر حرف مردم ازدواج کنی

۸.خانما خیانت تنهایی نمیشه🧐،بگید مردا خیانتکارن همشون😕،زن علیه زن ،اینجامطرح میشه،دختره دوست پسر گرفته،بعد فهمیده متاهله،زن مرده میخواست شکایت کنه،به قران داشت تو گروه میخورد من رو🥺،چیکار کنم میتونست شوهرش رو نگه میداشت،من شکایت میکنم،عرضه نداره😑،اسم مخ زدن پسرا هم شده عرضه داشتن🤔،یکی تعریف میکرد،خانمه تومیهمونی داشت با هیجان میگفت ،رفتم خونه دوست صمیمیم شب موندم،رفتم با شوهرش خوابیدم نفهمید خنگ،فهمیده باشه هم مگه میتونه بگه توی🤐اونجا میکشتی بیچاره رو میگفتی کار شوهرت بوده،خودتو میبستی به شوهرش😠

#فاطمه

💖🅾

2738
خوب پس آقایون چی با وجود زن وبچه بازم میرم خیانت میکنن اونا چی

خب نمیگه که مردا مبرا از گناهن میگه ما اونا رو نمیتونیم درست کنیم پس زن علیه زن نباشه بره رو زندگی ی نفر بعد افتخارم بکنه دو قورت و نیمش باقی ..وقتی مرد متاهل دیدی جایی پیشنهاد داد یا هوسرانه تو که زنی بزن تو دهنش نه اینکه پابدی ب پاش

خب نمیگه که مردا مبرا از گناهن میگه ما اونا رو نمیتونیم درست کنیم پس زن علیه زن نباشه بره رو زندگی ی ...

اتفاقایه بار فتم فروشگاه لوازم خونیگی قیمتا رو می‌پرسیدم آقاهه فکر کرد خبریه ازش خوشم آمده .حالا هم سن بابام بود اشاره کرد هیچی نگفتم بعد دوباره اشاره کرد گفتم بیشعور اشغال خاک تو سرت کنن من جای دختر ت هستم دیگه زدم بیرون یعنی داشتم سکته میکردم از ترس

برای رفع مشکلاتم یه صلوات بفرستن