2737
2734
عنوان

طلای آب شده یا جهاز؟

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 65 پست
از من به تو نصیحت.لوازم برقیتو همه رو یه مارک نخر.

چرا عزیزم؟ من همه چی کامل نمیخرم فقط مخلوط کن آسیاب آبمیوه گیری و چای ساز شایدم گوشکوب برقی دیگه چیزی نمیخرم

همسرم دلیل من است. 💜🌱
از من به تو نصیحت.لوازم برقیتو همه رو یه مارک نخر.

دقیقا من گنده ها رو الجی خریدم عین چی پشیمونم یخچال خراب شد قطعه نداشتن

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نخریااا .. ببین با توجه به عدم قطعه همون پارس خزر بخر .. 

اع؟ آخه خود آقاهه ک معرفی کرد گف اینم قطعاتش راحت پیدا میشه ک. پس پارس خزر میخرم

همسرم دلیل من است. 💜🌱

من بودم اگه خونه نداشتم طلا میخریدم یکمم شوهرم میزاشت .بعد طلاها جمع میشد یه خونه میخریدم اما اگه خونه نداشته باشی این خونه اون خونه اجاره بری وسایلات خراب میشه

لطفا اگه امکانش هست برا شادی روح بابا و داداشم یه صلوات بفرستین
2731
دقیقا من گنده ها رو الجی خریدم عین چی پشیمونم یخچال خراب شد قطعه نداشتن

ما ک پولمون ب ال جی و بوش اینا نمیرسه ☹️ همه چیو ایرانی میخرم. اسنوا پارس خزر اینا

همسرم دلیل من است. 💜🌱
من بودم اگه خونه نداشتم طلا میخریدم یکمم شوهرم میزاشت .بعد طلاها جمع میشد یه خونه میخریدم اما اگه خو ...

خونه خریدن خیلی سرمایه میخاد حداقل سیصد تومن. نمیتونیم فعلن مستاجریم تا خونه بسازه خودش

همسرم دلیل من است. 💜🌱
2738
ما ک پولمون ب ال جی و بوش اینا نمیرسه ☹️ همه چیو ایرانی میخرم. اسنوا پارس خزر اینا

عزیزم ما ۵ سال قبل خریدم اگه الان بود ک پول نداشتیم بخریم ... پارس خزر پلو پز و جارو برقی و پنکه اش حرف نداره ... یخچال الکترو استیل معرکس .. لباسشویی پاکشوما( ۳ سال قبل بازرس لوازم خونگی بودم) .. بخر مبارکت باشه ..

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
چرا عزیزم؟ من همه چی کامل نمیخرم فقط مخلوط کن آسیاب آبمیوه گیری و چای ساز شایدم گوشکوب برقی دیگه چیز ...

چون هر وسیله ای یه مارکش خوبه.

مثلا همیندگاسونیک آسیابش مفت گرونه اما میوه خشک کنش خوبه.

چون هر وسیله ای یه مارکش خوبه. مثلا همیندگاسونیک آسیابش مفت گرونه اما میوه خشک کنش خوبه.

اهاااا پس باید خیلی تحقیق کنم اما دلم میخاس همشون ی شکل و ی رنگ باشن

همسرم دلیل من است. 💜🌱
2706