2733
2734
نه اقاهه که بیدار شد بفرستدش نون بخره

😂😂😂😂😂😂

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تازه میگف ماهی یه بار باید بیایم  دوست زمان دانشجویی همسرمه

بخدا چترن اینحور ادمها مراقب باش شوهرتم‌که شک نکن نمیفهمه ولی تو زیاد باهاشون صمینی نشو الانم نون نخر بیدار که شدن بگو نون نداریم تا مرده بره بخره به شوهرتم بگو چرا نون نخریدی .....تا جونیم انرژیمون را صرف ادمهای سمی و مزاحم و فرصت طلب میکنیم مثل من سنی که ازتون گذشت میفهمین چه اشتباه بزرگی کردین و هیچ بدردتون نمیخورن و فقط انرژی جونیتونو گرفتن 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

نمیرم بالای سر مهمان مخصوصا اینکه غریبه هستند

حالا یه وقته مهمان پدر و مادر یا خواهر و برادر هستند میشه در زد و رفت توی اتاق 

اما دوست شوهر اصلا و ابدا

یا بیخیال بربری شو

یا بذار وقتی بیدار شدن برو بخر

یا برو نونوایی خرید کن و  با همراه بانکت پول رو منتقل کن براش من این کار رو زیاد کردم

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
من کلا رفت و آمد با دوست رو قبول ندارم هنر کنم به خونواده ها برسم

منم اوایل ازدواج شوهرم شروع کرد بادوتا ازدوستاش خانوادگی رفت وآمد کنیم زدم تو برجکش تمام

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2738
خیلی پروو هستن چطوری بگیم نیاید؟؟من خونه بابام انقدر راحت نیستم

نگو رو تخت شما خوابیدن که خودمو میکشم

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
نگو رو تخت شما خوابیدن که خودمو میکشم

فک نمیکنم

آخه کی اجازه میده دوست شوهرش بره روی تختش بخوابه

تازه آقایون تو این زمینه حساس ترن

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

هیچی میرم با لگد می زنم در رو می شکمم بعدشم در پرت میشه توی شکم مهمون می کم خیر سرت اومدی خونه ملت یه نون نمی خری؟😑😂😂😂😂نه ولی خب در می زنم اگه بیدار نشدن یواشکی میرم تو بر می دارم میام

فک نمیکنم آخه کی اجازه میده دوست شوهرش بره روی تختش بخوابه تازه آقایون تو این زمینه حساس ترن

آخه چندروز پیش یکی میگفت خواهرشوهرش ونامزدش رفتن رو تختش   

اسی نرو نون بخر شان زن بودنت پایین میاد جلوشون فکر میکنن وظیفته همه خدمتی بهشون بکنی جدی میگم نرو  بزار پاشن ببینن نون نیست خجالت بکشن نیان خونه مردم بخوابن

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2706