2726
عنوان

شوهرم باهام قهره بهش پیام بدم یان...

975 بازدید | 39 پست

دیروز باهم بحثمون شده من دندود درد داشتم وپریود شده بودم حوصلم نبود یکم ترش رویی و بداخلاقی کردم اینم بهش برخوردوقهر ک من بهت رو دادم داری سوارم میشی و توضیحم دادم ک مریضم و حوصلم نیس و فلان الان از دیروز باهام سرسنگینه خودش هم پول نداره فعلا بده برم دندونمو تعمیر کنم حس میکنم این مساله رو قهرش هم تاثیر داره میخاستم الان بهش پیام بدم...بدم یا نع؟؟؟

تاپیک لاغری بامدادخمار 💙عضو گروه آبی💙  شروع رژیم:۰۱/۱۱/۱۴     وزن شروع:۸۰.    وزن هدف:۷۰.   وزن ۱۱/۳۰-->۷۷.۶۰۰🤞     وزن۱۲/۷-->۷۶.۵۰۰🤞  وزن۱۲/۲۱--> ۷۵.۶۰۰🤞   وزن۱۲/۲۸-->۷۴.۳۰۰🤞     وزن ۰۲/۱/۶ --> ۷۳.۲۵۰🤞   ۷۵🔓  ۷۰🔒   ۶۵🔒من باید بتونم بااااید ثابت کنم که میتونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه

چرا

تاپیک لاغری بامدادخمار 💙عضو گروه آبی💙  شروع رژیم:۰۱/۱۱/۱۴     وزن شروع:۸۰.    وزن هدف:۷۰.   وزن ۱۱/۳۰-->۷۷.۶۰۰🤞     وزن۱۲/۷-->۷۶.۵۰۰🤞  وزن۱۲/۲۱--> ۷۵.۶۰۰🤞   وزن۱۲/۲۸-->۷۴.۳۰۰🤞     وزن ۰۲/۱/۶ --> ۷۳.۲۵۰🤞   ۷۵🔓  ۷۰🔒   ۶۵🔒من باید بتونم بااااید ثابت کنم که میتونم
2728

منم قهرم اولا میگفتم ببیخش هی زود زود قهر میکرد بعد هفت سال الانم قهرم عادی شده اون میره سرکار ظهر میاد خونه ناهار میخوره میخوابه بیخال شدم دیگه چیزی که تکراری باشه برا ادم عادی میشه

نه محلش نزار بايد دركت كنه تازه طلبكار!

آخ منم کله سحری یکم تند حرف زدم باهاش البته دست خودم نبودها شبرو نخابیده بودم ولی خب خودش میگ مث آدم بهم میگفتی مریضی عمرا میذاشتم پاشی خودم جمع و جور میکردم میرفتم من ک علم غیب ندارم بدونم تو مریضی حقم میگ خدایی خو 

نه بهش پیام بده

قهر و لج بازی بیشتر حالتون رو خراب میکنه

با آشتی و یه توضیح که حالم بد بود همه چی درست میشه

حالا بنده خدا اسیر نگرفته که الان وضعیت مالیش خوب نیست که پول بده شماهم درک کن به روش نیار .ان شاءالله زود درست میشه این اوصاع 

الانم آشتی بهترین راه زن و شوهر به جز هم کیو دارن ؟

پا پیش بذار حتما

کلا یاد بگیرید قهر نکنید.

من بشخصه متنفرم قهر کامل هم نیستا حرف میزنیم ولی سر سنگینه باهام

2706