2733
2734

بد نیست من زیاد استفادا نکردم

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5295456/به-شوهرم-دروغ-گفتم-چیکار-کنم

مرگ من گزارش بزن

لطفا یه صلوات برا ظهورآقاوتعبیر نشدن خوابم وخوب بودن رابطه بین داداشام و کار پیدا کردنشون وطول عمر پدرو مادرها(پیش مرگشون بشم من دعا کنین لطفا) و حفظ آبروی همه و من به حق آبروی خانوم فاطمه الزهرا(س) و سلامتی شوهرم و کارپبدا کردن همه بیکارها بفرستین  خدا خیرتون بده الهی آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بدرد من که خیلی خورد

هروقت دلم میگرفت دردلامو به یکی میگفتم الان دلم ازهمون یه نفر گرفته اینو به کی بگم؟؟؟                        کاش یه نفر بود که منو دلتنگیامو درک میکرد                 یکی که فقط مال من بود و بس..‌‌.

من اوایل رورئک خارجی گرفتم سنگین بود بچه رو فرش زورش نمی‌رسد 

ولی رفتم از این رورئک ها پلاستیکی هستن ارزون هم بودن گرفتم خیلی خوب راضی بودم دیگه بچه می‌گذاشتم داخل اون هم هر جا دوست داشت میرفت منم یه کارام میرسیدم

💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2738

من نگرفتم برابچه دخترعمومو گرفتم میترسید اصلا دوس نداشت همون بهتر نگرفتم

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

ازنظر علمی رد شده ولی ازین دسته دارا خوبه بذاری توش خودت راه ببری 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

فارغ از مساله جسمی سرچ کنی نوشته بچه باید توی خونه برگرده به وسیله ها دست بزنه به پرز فرش دست بزنه آشغالی چیزی دید با نوک انگشتش بگیره بررسیش کنه از زیر مبل ها رد بشه صد بار در روز همه جا رو بگیره و خودشو بکشه بالا و در نهایت به وقتش راه رفتن رو یاد بگیره

وقتی راه رفتن رو یاد بگیره دیگه هیچ وقت چهار دست و پا حرکت نمیکنه

اجسام رو توی اون زاویه نمی‌بینه بهتره برای راه افتادنش عجله نداشته باشیم و بذاریم هر چقدر دوست داره با اون پوشک با مزه ش چهار دست و پا بره 

بچه ای که روی رورویک باشه از تجربه کردن محروم میشه و روی هوشش اثر منفی میذاره

اگر یه بچه رورویک سوار دیدی که باهوشه یعنی اون بچه میتونست خیلی باهوش تر از اینی که الان هست بشه و نشده

نخر