2733
2734
عنوان

کرونا...تو رو خدا بیاید

411 بازدید | 28 پست

من یه پسر 20 ماهه دارم بخاطر اون اصلا بیرون نمیرم همسرم هم مشکل ریه داره ولی بیرون میره به خاطر کارش...الان 4 روزه سر درد شدید دارم مسکن میخورم آروم میشه باز شروع میشه ضعف دارم بدن دردهم داشتم که الان بهتره...رفتم دکتر بدون تست گفت کروناست

چیکارکنم خیلی به خاطر پسرم و همسرم میترسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهش میکنم گزارش بزنین

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5295456/به-شوهرم-دروغ-گفتم-چیکار-کنم

لطفا یه صلوات برا ظهورآقاوتعبیر نشدن خوابم وخوب بودن رابطه بین داداشام و کار پیدا کردنشون وطول عمر پدرو مادرها(پیش مرگشون بشم من دعا کنین لطفا) و حفظ آبروی همه و من به حق آبروی خانوم فاطمه الزهرا(س) و سلامتی شوهرم و کارپبدا کردن همه بیکارها بفرستین  خدا خیرتون بده الهی آمین
2728
اگه بیرون نرفتی پس حتما شوهرت ناقل بدون علامت بوده از اون گرفتی دو هفته قرنطینه باش تموم میشه سریع د ...

چیزی بهم نداد فقط سفالکسین با سرماخوردگی با شربت دیفن هیدارمین با ویتامین دی

2738
همسر منم دعا کنین بیمارستانه برا کرونا ریه اش درگیره ، یه صلوات براش بفرستین از ته دلتون لطفا . لایک ...

انشاله به حق حضرت ابوالفضل خوب میشن شمام برای پسر و همسر من دعا کنید خیلی میترسم

همسر منم دعا کنین بیمارستانه برا کرونا ریه اش درگیره ، یه صلوات براش بفرستین از ته دلتون لطفا . لایک ...

بیماری زمینہ ای دارہ؟

اگرتویکباربمنبگیبندہیمن          زعرشتبگذردخندهیمن♥️😍
خوبه همینا رو بخور با مایعات فراوان و ویتامین سی زینک هم اگه داری بخور

من با مادر شوهرم اینا تو یه ساختمونیم باهم خیلی در ارتباطیم اونا بیرون میرن ولی رعایت میکنن دکتر گفت الان همشون کرونا دارن ولی هیچ کدوم علامت ندارن برای بقیه خیلی میترسم بخصوص بچم...همسرم اسم داره مادر شوهرم فشار داره قلبش ناراحته من همش تو خونم چرا آخه باید مریض شم😭😭

نگران نباشید ماهم داشتیم و ریه هامونم درگیر بود  اگه تنگی نفس گرفتی برو اسکن

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
من با مادر شوهرم اینا تو یه ساختمونیم باهم خیلی در ارتباطیم اونا بیرون میرن ولی رعایت میکنن دکتر گفت ...

عزیژم امروز گفتن نصف اونایی که میگیرن علامت ندارن واسه همینه انقدر امار زیاده

افرادی که دیابت دارن چاقن ویتامین دی بدنشون کمه قندشون یکم بالاست و نمیدونن و ... علامت دار میشن

به همشون بگو مواظب باشن با هر کی رفت و امد میکنن فکر نکنن ندارن

عزیژم امروز گفتن نصف اونایی که میگیرن علامت ندارن واسه همینه انقدر امار زیاده افرادی که دیابت دارن& ...

شوهرم بخاطر کارش مغازه داره خیلی در ارتباط با آدم هاست ولی رعایت میکنه انشاله همه سلامت باشن تو رو خدای برای سلامتی خانواده ام دعا کنین به خیر بگذره خیلی خیلی میترسم

2706