2733
2739
عنوان

ناراحتم

706 بازدید | 44 پست

من ۲۸ سالمه وبعد سه سال تنهایی با پسری دوس شدم و اون نامردی کرد در حقم و با حرفاش بکارتمو گرفت . سه ماهه تو اتاق خودمو زندانی کردم. خیلی بهش فکر میکنم و گاهی قلبم درد میگیره شبا تاصبح بیدارم و...

سه روز بعد این جریان پیش یه ماما رفتم اون گفت ۲۰ درصدش خراب شده و پایینشو ترمیم کرد ولی جوش نخورد. اون پسره هم بلاکم کرده. شانس ندارم چون ساده ام هم پولم رفت هم زندگیم نابود شد.

میترسم به مادرم بگم و نمیدونم چاره چیه😔

خوشبحال پسرا با هرکی بخوان رابطه دارن بعدشم بدون مشکل ازدواج میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا خوشبحالشون خیلی ... میخورن اگه این کار کنن

تو هم خودت حماقت کردی 

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
خب اجازه نمیدادی یعنی چی؟بچه نیستی که گولت بزنه

میگفت برا پسرا مهم نیس دیگه میگفت دخترا همه الان رابطه دارن و...

بعدشم من نمیخواستم یه دفعه وارد کرد و هنوز شوکه ام

وقتے خدا تو زندگیت جایی نداشتہ باشہ یہ بندہ ضعیف زمینت میزنہ از خدا ک بترسی خیلی کارارو نمیکنی بندہ ک هیچ شیطانشم نمیتونہ مقابلت وایستہ خواهرجون ایمانتو ببر بالا ب خدا تکیہ کن نزدیک نزدیک شو بهش انقد نزدیک ک جدایی از اون دیوونت کنہ نہ آدمایی ک فقط میان و میرن بذارتنها ترست افتادن از چشم خدا باشہ بندگیشو کنی خوب خداییہ واقعاااا میگما دیدم ک میگم کافیہ یہ قدم برداری هزاران قدم میاد سمتت اصن انگاری قدم اولو ک برمیداری خودش میاد دستتو میگیرہ بقیہ ی قدمارو میارتت

اگرتویکباربمنبگیبندہیمن          زعرشتبگذردخندهیمن♥️😍
وقتے خدا تو زندگیت جایی نداشتہ باشہ یہ بندہ ضعیف زمینت میزنہ از خدا ک بترسی خیلی کارارو نمیکنی ببدہ ...

دقیقا

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2738
بمیرم برات😔خدا لعنتش کنه به زمین گرم بزنه 

مرسی عزیز. بخدا نمیخاستم اینجوری بشه وگرنه تکرار میکردم حتی پول ترمیم هم نداد به سختی جور کردم. سپردمش به خدا حلالش نمیکنم.

وقتے خدا تو زندگیت جایی نداشتہ باشہ یہ بندہ ضعیف زمینت میزنہ از خدا ک بترسی خیلی کارارو نمیکنی بندہ& ...

پس چرا چن بار به سمتش رفتم ولی کمکم نکرد نماز خوندم چله گرفتم نذر کردم برا ازدواجم اما جور نشد کلا حس میکنم خدا منو یادش رفته

عزیزم اولا حال الانت حاصل حماقت وسادگی خودته دختر ۱۵ساله نبودی که بگی گول خوردم والا من یه سال عقد بودم باز تاشب عروسی باکره بودم.

ثانیا چرا به مادرت بگی اون بنده خداهم دلش به لرزه میفته پس کلا تو دل خودت چالش کن پیش کسی نگوو تمام

ودراخر فقط خودتی که میتونی بخودت کمک کنی که ازین حال دربیای توبه کن دلت اروم میشه بعدم ۲۰ درصداحتمالش خیلی زیاد که به مرور ترمیم بشه واینکه باز باکره ای واسه ازدواج مشکلی نداری ولی نباید واسه ازدواجت بری واسه برگه سلامت چون دکتر به همسرت میگه چون میدونم دکترا حتی دختر تجربه لا   پا   یی هم داشته باشه تشخیص میدن. وچون توبه کردی هیچ نیازم نیس به همسرت بگی برای همیشه تودلت چالش کن

نمی‌خوام سرزنشت کنم. ولی اگه ی دختر بچه ۱۳ساله بودی میشد حق بهت داد باز

یادم با عقل کاملی خودت خواستی  الان هم داری توانش رو میدی و عذاب وجدان داری...

اگه نمیخواستی هیچوقت باهاش تو فلان موقعیت ک احتمال وجود این کار پیش نیومد نمیرفتی

عزیزم اولا حال الانت حاصل حماقت وسادگی خودته دختر ۱۵ساله نبودی که بگی گول خوردم والا من یه سال عقد ب ...

اخه میگم اگه مادرم بدونه شاید بتونه کمکم کنه ولی هم میترسم بگم و غصه بخوره هم میترسم نگم و بزارم همینجوری بمونه و موقع ازدواج به مشکل بخورم

خودش که ترمیم نمیشه باید درستش کرد پیش یه دکتر خوب نه هر دکتری.

پس چرا چن بار به سمتش رفتم ولی کمکم نکرد نماز خوندم چله گرفتم نذر کردم برا ازدواجم اما جور نشد کلا ح ...

گلم اینا همش امتحانہ دیگ از حضرت فاطمہ صدیقه طاهرہ عزیز تر ک دعا کرد خدا ۱۴ سال بعد دعاشو مستجاب کرد مطمئن باش صلاحت این بودہ نباید ناراحت بشی باید راضی بشی ب رضاش بگو خدا ببین من مخلوق توام توام خالق منی من راضیم ب چیزی ک تو راضی هستی اگ صلاح میدونی من اصن ازدواج نکنم خب نمیکنم اگ ام صلاحتہ ک امر ازدواجمو راحت کن من خودم دارم میرم توی بیست ملاک همسرم موئمن بودنشونہ خیلی خواستگار دارم اما همشون بی ایمانن تا الان از خدا شدہ ک گلہ کنم اما نشدہ ک ترکش کنم آخرشم گفتم راضیم ب رضای تو بهش اطمینان کن شک نکن نا امید نمیشی حداقلش اینہ میدونی کسی ک خلقت کردہ از خلق کردنت لذت میبرہ تا اینکہ بلانسبت ناراضی باشہ

اگرتویکباربمنبگیبندہیمن          زعرشتبگذردخندهیمن♥️😍
2706