2737
2734
عنوان

بهم ریختن ساعت خواب کودک ۱۳ ماهه

397 بازدید | 13 پست

سلام،بچه ها دخترم ۱۳ ماهشه،خواب شب و روزش برعکس شده دارم دیییوااااانه میشم،هر تلاشی میکنم نتیجه عکس میده،از خواب بعد از ظهرشم زدم ولی نتیجه برعکس میده نه تنها باعث نمیشه زودتر بخوابه بلکه دیرتر میخوابه،الان ۶ صبح میخوابه،چیکار کنممم؟؟؟😭😭😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه مدت شبا بهش شربت بده و صبح هم زودتر بیدارش کن و روز کلی باهاش. بازی کن.درست میشه

پسره من۱۸ماهشه.از یک بیدارشد و هی نق زدو قلت زد وهی چرت زد دیگه چهار بیدار شده داره برنامه کودک میبینه😩

پسره منم خیلی بدخوابه

خدایا خودت تو اوج ناامیدی امیدوارم کردی😊😊😊خدا خودت نگهدارش باش🙏🙏🙏

ببرش دکتر 

من دخترم ده ماهشه ساعت خابش خوبه ولی شب تا صبح خیلی بیدار میشه شیرم همش نمیخوره ها یا رو پامه یا بغلم اصلا نمیتونم چن ساعت پشت سر هم بخابم

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه
2738
یه مدت شبا بهش شربت بده و صبح هم زودتر بیدارش کن و روز کلی باهاش. بازی کن.درست میشه پسر ...

وای خدا چیکار کنیم از دست اینا،بچه های مردم به موقع میخوابن و بیدار میشن،دیوونه شدم

ببرش دکتر  من دخترم ده ماهشه ساعت خابش خوبه ولی شب تا صبح خیلی بیدار میشه شیرم همش نمیخوره ها ...

اپووووف خوابشون کیفیت نداره......

پسره منم همینه😩

من موندم از شیر یرمش چجوری میخواد بخوابه😒

خدایا خودت تو اوج ناامیدی امیدوارم کردی😊😊😊خدا خودت نگهدارش باش🙏🙏🙏

خودتون چند می خوابید؟

باید برای وقت خواب خونه اروم و ساکت باشه دوتین قبل خواب داشته باشی 

یعنی جی ۶ صبح می خوابه .

بذار تو جاش از پیشش بیا بیرون هر ۱۰ دقیقه بهش سر بزن تا بالاخره بخوابه