2733
2734
عنوان

دعا برا ایجاد تنفر ک جواب بده بردید

25975 بازدید | 23 پست

جاریم. داره زندگیمو از هم میپاشه ، شوهرم طرفدار خودش کرده ک انگار اون زنش من نامحرم ، فقط خدا می‌دونه چی می‌کنه انگار هوووی منه ،همه بلایی سر من میاره آخرش من آدم بده میشم و اون آدم خوبه

دعا جهت ایجاد تنفر بینشون بلدید از چشم شوهرم بیفته ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دعا که بلد نیستم خب داخل نت سرچ کن 

ولی جاری چه کار هایی میکنه؟؟ 

💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

از یه شخص سوم کمک بگیر برادر شوهر یا مادر شوهر مثلا

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن 🌱🥀🌷🌹🌱 مذهبی نیستم اما معتقدم خدا تو وجود هممون نشسته و ما بهش میگیم وجدان......دینم انسانیت......همه ما فرزندان حواییم.....دل هم و نشکنیم..... یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐶🐷🐰🐹😻🐾 
2738
همه مطیعش شدن ، الان هم بخاطر ی تو‌گفتن پشت سر جاریم منو گذاشته خونه بابام

پس از در صلح وارد شو

مثل اون که خودش و خوب نشون داده تو رو بد

همیشه بگو که اون منو خیلی دوست داره و منم مثل خواهرم دوسش دارم

بزار اون آدم بده شه 

سیاست خودش علیه خودش

پدراتون هم بتونن حرف بزنن واسه عادی سازی روابط خوبه چون هم باتجربن هم منطقی‌تر 

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن 🌱🥀🌷🌹🌱 مذهبی نیستم اما معتقدم خدا تو وجود هممون نشسته و ما بهش میگیم وجدان......دینم انسانیت......همه ما فرزندان حواییم.....دل هم و نشکنیم..... یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐶🐷🐰🐹😻🐾 
2706