2726
عنوان

رفتم خط چشم زدم ولی ....

| مشاهده متن کامل بحث + 472 بازدید | 26 پست
منم کاشت ناخن کار میکردم هرچی در میاوردم نمیگفتم مال منه یا تو میریختم تو کارت مشترک  همش سادگ ...

افرین که فهمیدی اشتباه از کجاس

غصه نداره رعایت کن

یه مداد یا روسری  جوراب منظورم‌اینه قیمتی هم نبود نبود ولی هر ماه یا هر هفته بگو برات بگیره 

کم کم عادتش میشه زن خرج‌داره

از زیرو رو شدن زندگیت نترس  شاید زیر زندگی زیباتر از رویش باشد😍
فقط راه برو پز بده جلوش،بهش فکرم نکن،ببخشید ولی بدرک ک تو خرجه،شما خانمیتو بکن

چی بگم ولی با چندتا از جریانات قبلی دارم ازش سرد میشم کم کم همینقدر واسش کافیه دختری که یه زمانی عاشقش بود الان ازش سرد شده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خیلی دلم گرفته همه چی به کنار از سر شب رفته جدا خوابیده واسه ۲۰۰ تومن بتونم این ۲۰۰ تومن ازدیه جایی ...

اره خیلی خوشگل میشه مبارکت باشه عزیزم. عیب نداره برو بغلش کن یکم ناز کن براش بگو ببین برات خودمو خوشگل کردم پیشو نگیر بابا مردا همینن بی احساسن 

2728

من شوهرم متنفره از اینکه از حقوق خودم چیزی برا خونه بگیرم یا بگم میرم خرید و ازش پول نگیرم

همیشه خودش یکی دوماه یبار یه دست کامل لباس بیرون و یه دست خونگی برام میگیره

اگ دستش باز باشه ک طلا میگیره..منم با اینکه حقوق دارم نمیگم ن نکن خودم پول دارم

با مردا باید اینجوری رفتار کرد ک یاد بگیرن

یک عدد دانشجوی داروسازی هستم   
من شوهرم متنفره از اینکه از حقوق خودم چیزی برا خونه بگیرم یا بگم میرم خرید و ازش پول نگیرم همیشه خو ...

این تاپیکم مال چندوقت پیشه اره من اشتباهات زیادی تو رفتارم داشتم ولی اصلاحشون کردم و نتیجه داد