2733
2734
عنوان

رفتم خط چشم زدم ولی ....

472 بازدید | 26 پست

تا از ارایشگاه اومدم بیرون شوهرم شروع کرد به غر زدن سر پولش که الان تو ساخت و سازیم چرا خرج تراشی میکنی....

اصلا ندید من چیکار کردم 

من خیلی تو زندگی کم توقع بودم بعد چندماه یه خرجی کردم واسه خودم بهش گفتم پولتو میدم 

خیلی حس بدی دارم همیشه همه میگفتن این هیچی نخواستنا کم توقعیا مردارو پررو میکنه ولی منِ نفهم دلم میسوخت و هیچی ازش نمیخواستم حتی پول تو جیبی 

واقعا امشب دلم واسه خودم سوخت 

( درد دل)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم دیروز تتو زدم شوهر ی بار نگفت چیشد کجات زدی درد داشت نداشت هیچ ی کلمه نگفت عقده ای قبل اینکه برم کلی استرس داشتم جلوش چند بار از استرس تگری زدم میدید که چقد ذوق دارم ولی ی بار نگفت ببینم

2738

من شاغلم 

خودمم درآمد دارم

ولی هر ماه پول لباس و آرایشگاه ازش میگیرم

حالا نه سرتا پا‌خریدااا باشه یه تاپ ۱۵تومنی ولی یادش میدم زن‌خرج‌داره 

از زیرو رو شدن زندگیت نترس  شاید زیر زندگی زیباتر از رویش باشد😍
من شاغلم  خودمم درآمد دارم ولی هر ماه پول لباس و آرایشگاه ازش میگیرم حالا نه سرتا پا‌خریدااا ...

منم کاشت ناخن کار میکردم هرچی در میاوردم نمیگفتم مال منه یا تو میریختم تو کارت مشترک 

همش سادگی بود حماقت کردم

ولش کن خوش باش بابا . چجوری شده؟دردش چقد بود؟

خیلی دلم گرفته همه چی به کنار از سر شب رفته جدا خوابیده واسه ۲۰۰ تومن بتونم این ۲۰۰ تومن ازدیه جایی قرض کنم اینکارو میکنم تا بهش بفهمونم یه سری چیزارو

....اره خیلی خوب شده با اینکه یخورده ورم داشت ولی همه تعریف کردن تا دیدنم حتی پسرخالم که تو این باغا نیس بهم گفت یه جاییت تغییر کرده من فقط بن مژه زدم و خط ظریف ولی تغییر کردم 

2706